دسته‌بندی نشده

بهره مندی از اینترنت پر سرعت در روستای ایلن

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حامد سرائی با اشاره رشد چشمگیر دسترسی روستاهای استان زنجان به ارتباط همراه و اینترنت، اظهار کرد: با شروع فصل سرما و لزوم برخورداری دانش آموزان از اینترنت جهت شرکت در کلاسهای ، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سعی می کند تا با برنامه ریزی های مناسب روستاهای باقیمانده استان را از اینترنت و تلفن همراه برخوردار کند تا بتوان مشکلات روستاییان و دانش آموزان را در این حوزه برطرف کند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان افزود: هزینه‌ انجام پروژه‌ دسترسی روستاهای بالای 20 خانوار استان از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تأمین شده است.

وی تاکید کرد: سعی داریم بستر استفاده از اینترنت پرسرعت را برای همه روستائیان استان به وجود بیاوریم تا روستائیان روزهای زمستانی بتوانند امور روزمره خود را از قبیل آموزش، توسعه اشتغال روستایی ، خدمات بانکی را انجام دهند.

حامد سرائی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این اداره کل برقراری زیرساخت‌های ارتباطی در مناطق محروم و روستایی و رفع مشکلات ارتباطی مردم و خدمت‌رسانی در بستر زیرساخت‌های ارتباطی است که در آخرین اقدام، روستای ایلن از توابع شهرستان زنجان با 100 نفر جمعیت به اینترنت پر سرعت های وب متصل شد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان تصریح کرد: روستاییان محترم می توانند از طریق شماره تماس 1565 و یا مراجعه به سایت hiweb.ir برای خرید خدمت اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟