دسته‌بندی نشده

بهره مندی بیش از 374 هزار مشترک از نعمت گاز طبیعی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،موسی احمدلو اظهار داشت: با جذب ۶  هزار و ۸۴۹ مشترک جدید تا پایان آبان ماه مجموع مشترکین گاز در استان به ۳۷۴ هزار و ۳۸۸ مشترک افزایش یافته است.

وی افزود: هم اکنون ۳۴۲ هزار و ۲۶۹ مشترک به بخش خانگی، ۲۹ هزار و ۷۰۲ مشترک به بخش مشترکین عمومی و ۲ هزار و ۴۱۷ مشترک نیز به بخش صنعتی اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: از اشتراک‌پذیری‌های انجام‌شده در بخش خانگی ۲۳۷ هزار و ۹۶۵ مشترک در شهرها و ۱۰۴ هزار و ۳۰۴ مشترک نیز در روستاهاست.

مهندس احمدلو گفت: گازرسانی برای بهره‌مندی حداکثری مردم از این نعمت الهی برای ایجاد آسایش، رفاه اجتماعی، اشتغال‌زایی، ایمنی بیشتر و توسعه پایدار از مهمترین اهدافی است که شرکت گاز استان زنجان با تمام توان آن را دنبال می کند.

وی اعلام کرد: در همین خصوص شهر زنجان با جذب بیش از ۱۳۲ هزار مشترک، شهر ابهر با ۳۸ هزار و ۹۷۳ مشترک و شهر خرمدره با ۲۱ هزار و ۵۴۴ مشترک به ترتیب بالاترین تعداد جذب را در استان به خود اختصاص داده اند.

احمدلو با قدردانی از تلاش جهاد گونه کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان دارد، ابراز داشت: با وجود مشکلات مختلف؛ گازرسانی به روستاهای استان ادامه و طبق تعهد و برنامه های پیش بینی شده به زیر ساخت های اقتصادی و ارتقاء کیفی خدمات؛ توجه داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟