دسته‌بندی نشده

تمدید مهلت ثبت‌نام در نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی ماه

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سعید شاهین فر، با بیان اینکه ثبت نام در نهضت ملی مسکن در سامانه (saman.mrud.ir) از ۲۸ مهرماه سالجاری آغاز شده است،اظهار داشت: طبق دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت راه و شهرسازی ثبت نام تا ۱۵ دی ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ۴۵ هزار و ۷۰۷ نفر در استان زنجان تا روزهای آغازین زمستان در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند، ابراز داشت: از این تعداد ۳۴ هزار و ۲۴۵ نفر در شهر زنجان ثبت نام کردند.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان تاکید کرد: نهضت ملی مسکن یکی از سیاست‌های کلان دولت سیزدهم در حوزه مسکن است.

شاهین فر ضمن اشاره به ثبت‌نام کنندگانی که به دلایل مختلف درخواست آنها رد شده است، بیان داشت: درخواست تعدادی از این ثبت‌نام کنندگان به دلیل وجود سابقه مالکیت و تعدادی نیز بابت وجود سابقه بانکی رد شده است.

گفتنی است متقاضیان با داشتن چهار شرط تاهل و سرپرست خانوار بودن، حداقل سابقه ۵ سال سکونت در شهر موردتقاضا، فاقد مالکیت خصوصی و در نهایت عدم استفاده از امکانات دولتی از اول انقلاب در حوزه مسکن، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بر اساس این قانون، زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، معلولان جسمی و حرکتی با ۲۰ سال سن، می‌توانند در قانون جهش تولید مسکن (نهضت ملی مسکن) مشارکت داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟