دسته‌بندی نشده

دولت سیزدهم دولتی فراجناحی است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ابوالفضل رفیعی در شورای اداری استان و آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی قبلی و جدید استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان ظرفیت های بسیار خوبی در عرصه های مختلف دارد، افزود: در این استان هم زیرساخت های مناسبی داریم و هم از جهت موقعیت جغرافیایی، منابع انسانی از شرایط مطلوبی برخوردار هستیم.

وی با بیان اینکه استان از مزیت‌های نسبی در حوزه های مختلف معدنی، کشاورزی، گردشگری، صنایع دستی، علم و فناوری برخوردار است، اظهار داشت: ارزشمندترین سرمایه ما در استان، سرمایه اجتماعی متکی به پیشینه درخشان در حوزه دیانت در نزد مردم این دیار است.

وی افزود: از منظر یکپارچگی هم مشکلی در استان نداریم و در حوزه های مختلف مذهبی و قومی انسجام وجود دارد و این مولفه ها جزو زیرساخت های مهم برای رشد و توسعه است.

رفیعی به روحیه بالای اجتماعی مردم استان در حوزه مشارکت در برهه های حساس مثل انتخابات و صحنه های دفاع از انقلاب و ولایت و مقابله با توطئه های دشمنان و ارادت به اهل بیت(ع) اشاره کرد و گفت: همه اینها بستر خوبی برای ایجاد امنیت و پیشرفت است و البته تکلیف همه ما برای خدمت مضاعف را هم بیشتر می کند.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: اولویتهای ما همان فرازهای تصریح شده در این بیانیه است؛ بنابراین این باور باید در همه مدیران استان باشد تا بتوانیم هم خودمان و هم دیگران را با امید رو به جلو حرکت دهیم.

رفیعی اظهار داشت: قطعا بدون اعتقاد قلبی، انگیزه مناسب برای حرکت فراهم نمی شود. باید بدانیم با کارو تلاش و روحیه جهادی می توان گره ها از مشکلات مردم باز کرد.

وی به ضرورت مشی انقلابیگری اشاره کرد و اظهار داشت: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب، انقلابی‌گری به معنای دوری از عقلانیت و هیجانی و احساساتی رفتار کردن نیست، بلکه نیروی انقلابی به معنای عازم بودن، جازم بودن، گره ها را باز کردن و در میدان بودن است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان با بیان اینکه دولت سیزدهم دولتی فراجناحی است، گفت: هدف دولت خدمت به مردم و جلب رضایت آنان است که این مولفه یکی از مهمترین مقوله های امنیت ساز و بستر کارکردهای بیشتر در جامعه است و ما امیدواریم با ایجاد همدلی، وفاق و انسجام در جامعه بتوانیم به آرمان و اهداف مورد نظر برسیم.

در این مراسم ابوالفضل رفیعی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان معرفی و از خدمات خدابخش مرادی نافچی معاون قبلی استاندار زنجان قدردانی شد.

گفتنی است که رفیعی سابقه مدیرکل حراست استانداری زنجان را در کارنامه کاری خود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟