دسته‌بندی نشده

شناخت فتنه‌ها، لازمه صیانت از جمهوری اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ابوالفضل طهماسبی در آئین تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پیامبر اعظم راه و شهرسازی زنجان، یاد و خاطره ۳ هزار و ۵۳۵ شهید استان را گرامی داشت و اظهار داشت: شهیدان، ایثار گران و جانبازان عمر شریف خود را در اطاعت از ولایت و در راه انقلاب و اسلام سپری کردند و امروز ما آرامش و امنیت مثال زدنی در دنیا داریم.

وی اظهار کرد: طبق منویات مقام معظم رهبری افرادی که دلشان برای نظام و انقلاب می تپد بسیجی هستند و اگر تفکر بسیجی در هر پست و جایگاهی جاری شود مطمئناً کشور ما آسیب نمی بیند.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: اگر روحیه و تفکر بسیجی داشته باشیم و در تمام مقتضیات زمانی گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم کشور ما از توطئه‌های دشمنان مصون خواهد ماند.

وی با تاکید بر این مطلب که شهید حاج قاسم سلیمانی ولایت پذیر بود و دوران دفاع مقدس و در تمام عرصه‌های مختلف یک لحظه از ولایت فقیه دست نکشید و به بیراهه نرفت، افزود: ولایت پذیری و عمل گرایی شهید سلیمانی قابل وصف نیست.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه شهید قاسم سلیمانی یک شخصیت دشمن شناس و دارای بصیرت بود، گفت: در فتنه غبار آلود سال ۸۸ دشمن با تمام قوا وارد عرصه شده بود و حمایت داخلی را هم با خود داشت، ولی شهید سلیمانی با ورود خود به میدان، توطئه‌ها و فتنه‌ها ی دشمنان را بر ملا کرد و امنیت کشور را برای کشورمان دوباره فراهم کرد.

طهماسبی با اشاره به اینکه در حوادث سیل و زلزله که در کشور رخ می‌داد برای ایجاد وحدت و انسجام، شهید سلیمانی حضور داشت، ادامه داد: یکی از مشخصه‌های شهید سلیمانی دفاع اصولی از اصول انقلاب در عین حفظ وحدت و انسجام با اقوام مختلف بود.

وی با اذعان بر این موضوع که شهید حاج قاسم سلیمانی تفکر راهبردی داشت، متذکر شد: شعار انقلاب اسلامی دفاع از منافع جهان اسلام است و انقلاب ما جهانی می‌باشد.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه حاج قاسم را از لحاظ بصیرتی باید بیشتر و بهتر بشناسیم، ادامه داد: این شهید بزرگوار فتنه را بهتر می‌شناخت و شناخت فتنه‌ها، لازمه صیانت از جمهوری اسلامی است.

طهماسبی با اشاره به این مطلب که دشمن در فتنه سال ۸۸ گستاخ شده بود و این توطئه گری‌ها پیامدهایی را به دنبال داشت، افزود: دشمنان فشارهای تحریمی، آسیب‌های اقتصادی، روحی و روانی به مردم وارد کردند و ما مشکلات را کتمان نمی‌کنیم و باید برای رفع مشکلات همه افراد جامعه تلاش کنند تا جامعه به سمت توسعه و رفاه حرکت کند.

وی یاد آور شد: در فتنه سال ۸۸ به مقدسات توهین شد و پرچم امام حسین (ع) را به آتش کشیدند و به اصل ولایت توهین شد ولی مردم پای کار آمدند و مقام معظم رهبری با هدایت‌های روشنگرانه خود دشمن را مایوس کردند.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه باید مکتب شهید سلیمانی را اجرا و عمل کنیم، گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی دیپلمات نبود و سیاسی عمل نمی‌کرد، بلکه انقلابی عمل می‌کرد و ما هم باید انقلابی عمل کنیم.

طهماسبی شاخصه شهید قاسم سلیمانی را بسیجی و سرباز بودن عنوان کرد و ادامه داد: در این میان باید در پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات تفکر بسیجی و روحیه بسیجی تقویت شود.

وی در پایان گفت: مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در اجرای برنامه‌های مربوط به بسیج و سپاه بسیار فعال هستند و تفکر بسیجی دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟