دسته‌بندی نشده

محیطی امن برای خانواده ها با استانداردسازی تجهیزات شهربازی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،داریوش اشکانی پور، اظهار کرد: محوطه‌های بازی کودکان، مشمول مقررات استاندارد اجباری است و اصلی‌ترین دغدغه‌ای که در مراکز تفریحی بازی وجود دارد، مسئله‌ی ایمنی و رعایت استاندارد تجهیزات بازی، شهربازی ها و زمین های بازی است و دقت و حساسیت در این زمینه بسیار بالا می باشد.

اشکانی پور با بیان اینکه از آغاز شیوع بیماری کرونا، فعالیت تمامی اماکن تفریحی به حالت تعطیل درآمد، افزود: با شروع فعالیت مجدد این مراکز، بازرسان و کارشناسان استاندارد، نیز بازرسی ادواری و کنترل از دستگاهها و وسایل بازی را از سر گرفته اند.

وی در این بازدید از مدیریت مجموعه تفریحی شهربازی سرپوشیده قلعه شادی زنجان که به جد با رعایت تمام الزامات و سیستمهای ایمنی توسط اپراتورها آرامش خاطر را برای خانواده ها به ارمغان آورده است. تقدیر کرد.

مدیر کل استاندارد استان زنجان، در پایان یادآور شد: بهره برداران تجهیزات بازی در راستای حفظ امنیت و ایمنی استفاده کنندگان، از فعالیت تجهیزات بازی فاقد گواهینامه استاندارد، خودداری کرده و با استانداردسازی این تجهیزات، محیطی تفریحی امن برای گردشگران ایجاد کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟