دسته‌بندی نشده

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز زنجان برای گرامیداشت حماسه باشکوه و تاریخی 9 دی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن لطیفی با بیان اینکه معاونت سیما در قالب مستند گزارشی« بصیرت »در دو قسمت40دقیقه ای، ابعاد مختلف حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه را بررسی خواهد کرد؛اظهار داشت:این برنامه پس از خبر ساعت20روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، هشتم و نهم دی ماه از شبکه اشراق پخش می شود.

وی افزود:برنامه زنده « بصیرت حماسه سی» ازساعت21 پنجشنبه شب با حضور کارشناسان و صاحب نظران حوزه های سیاسی و اجتماعی به تاثیرات این حرکت عظیم ملی خواهد پرداخت. سایر برنامه های روتین سیما مانند زنجانا سلام، خانواده و گجه لر هم بصورت ویژه به این موضوع پرداخت خواهند داشت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به اینکه اجتماع مردمی در حسینیه اعظم زنجان هم ازشبکه استانی اشراق پخش خواهد شد تصریح کرد:پخش سیما هم با اختصاص دو فیلم سینمایی، کلیپ و سرود، بیانات رهبری و مستندهای تامینی به استقبال یوم الله نهم دی می رود.

لطیفی عنوان کرد:معاونت صدای مرکز زنجان بمنظور گرامیداشت این حماسه باشکوه ویژه برنامه هایی را آماده پخش نموده است.

وی با بیان اینکه «بصیرت گونی» عنوان برنامه ای است که بمناسبت حماسه نهم دیماه، بمدت 55دقیقه با حضور صاحب نظران و تشکل های دانشجویی، ابعاد مختلف این حماسه تاریخی را مورد بررسی قرار می دهد، خاطرنشان کرد:از دیگر آیتم های این برنامه می توان به گزارش مردمی؛ گزیده بیانات رهبری و سرود اشاره کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به اینکه بصیرت گونی از ساعت 9 صبح روز 5 شنبه نهم دیماه بمدت یک ساعت میهمان شنوندگان خواهد بود عنوان کرد:مستندهای غبار فتنه و بصیرت، پوشش کامل برنامه ی اجتماع مردمی در حسینیه اعظم، در کنار 10سرود، 2 ووکس پاپ، 70اسلاید رادیو پیام و پرداخت در برنامه های روتین از سایر پیش بینی های معاونت صدا در گرامیداشت نهم دیماه است.

لطیفی عنوان کرد:معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم با تولید2گزارش خبری تبیینی و رویدادی، گزارش ویژه گردهمایی نهم دیماه در حسینیه اعظم و 14 گزارش خبری شهرستانها به استقبال این مناسبتها خواهد رفت.

وی افزود: معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید قطعات کوتاه با موضوع بصیرت، اینفوگرافیک، پوستر، پخش زنده در فضای مجازی و پویش روز بصیرت و تولید اینفوگرافیک راجع به کلید واژه ها و سخنان رهبر فرزانه انقلاب پیرامون 9 دی، همراه مخاطبان فضای مجازی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا