دسته‌بندی نشده

آغاز جذب 350 نفر نیرو در ایران ترانسفوی زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،گروه صنعتی ایران ترانسفو با اتکا بر توان بومی مهندسان ایرانی و در راستای توسعه خط های تولید این شرکت از میان نیروهای بومی اقدام به جذب نیرو می‌کند.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی گروه صنعتی ایران ترانسفو با اعلام آغاز جذب 350 نفر نیرو در این شرکت گفت: متقاضیان دارای مدرک تحصیلی دیپلم، کاردانی،‌کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

کوروش دربندی‌زاده گفت: نظر به بررسی‌های صورت گرفته در خصوص شرایط مشاغل قابل تصدی مستخدمین جدید و وضعیت غالب کارجویان عزیز از نظر سنی به منظور افزایش دامنه رقابت متقاضیان از جهات علمی و مصاحبه‌های تخصصی، با موافقت هیئت مدیره محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو، سقف سنی متقاضیان دیپلم از ۲۲ به ۲۴ سال، فوق دیپلم (کاردانی) از ۲۴ به ۲۶ سال، کارشناسی از ۲۶ به۲۸ سال و کارشناسی ارشد از ۲۸ به ۳۰ سال افزایش یافت.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی گروه صنعتی ایران ترانسفو تعداد نیروهای انسانی قابل استخدام در زنجان را در این مرحله ۳۵۰ نفر و در ایران ترانسفوی ری ۵۰ نفر اعلام کرد، که پس از مصاحبه و گزینش تخصصی و عمومی از میان دو برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون علمی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: با عنایت به طرح‌های جدید توسعه‌ای در گروه صنعتی ایران ترانسفو پیش بینی می‌شود در سال آینده نیز استخدام نیروی انسانی جدید انجام پذیرد.

معاون منابع انسانی گروه صنعتی ایران ترانسفو در پایان از هماهنگی بسیار خوب دانشگاه زنجان در اجرای فرایندهای ثبت نام برای آماده سازی آزمون تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا