دسته‌بندی نشده

آگاهی مصرف کنندگان نسبت به استاندارد بودن کالاها

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، داریوش اشکانی پور،اظهار داشت: کیفیت نامطلوب، بازار ناپایداری برای تولیدکنندگان خواهد بود و نفوذ کالاهای تولید داخلی را در بازارهای مصرف با مشکل مواجه می کند.

اشکانی پور، افزود: در عصر حاضر مصرف کنندگان نسبت به استاندارد بودن کالاها به لحاظ کمی و کیفی آگاه هستند،  که همین امر موجب شده است، تولیدات با کیفیت نامطلوب و فاقد استانداردهای لازم، ماندگاری و دوام چندانی در بازار عرضه و تقاضا نداشته و  به راحتی مشتریان خود را از دست بدهند.

وی، با تاکید بر دقت نظر تولید کنندگان بر روی فرآورده‌های تولیدی در استان، تصریح کرد: واحدهای تولیدی در سطوح استانی و کشوری، باید به‌گونه‌ای عمل کنند، که فرآورده های تولیدی، مشتری پسند واقع شود، زیرا رضایت مشتری، ناشی از کیفیت کالاها است، که یکی از عوامل محقق شدن این امر نیز، استانداردسازی محصولات و خدمات است.

مدیرکل استاندارد استان زنجان خاطرنشان کرد: جهش تولید و رونق اقتصادی و همچنین ایجاد فضای ‌رقابتی، بدون رضایت مصرف‌کننده یقیناً بی‌مفهوم است، بنابراین باید تولیدکنندگان؛ با تلاش مضاعف نسبت به ارتفای کیفیت محصولات تولیدی خود همت گمارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟