دسته‌بندی نشده

ارائه 2310 مورد خدمات حقوقی به ایثارگران زنجانی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی کاظمی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه حقوقی بنیاد شهید اظهار کرد: در 9 ماه گذشته خدمات حقوقی ارائه شده به ایثارگران شامل 610 مورد تنظیم لایحه و دادخواست بدوی، 200 مورد شرکت در جلسات دادرسی، ۳۵۰ مورد تنظیم شکوائیه، ۴۰۰ مورد مربوط به مشاوره حقوقی(خانواده) و ۳۵۰ مورد مشاوره حقوقی در موضوعات مختلف، 180 مورد صدور معرفی‌نامه و 210 مورد مربوط به سایر خدمات حقوقی است.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات حقوقی در راستای کمک به حل مشکلات ایثارگران، از جمله خدمات بنیاد شهید به جامعه هدف ایثارگری به شمار می‌رود، تصریح کرد: واحد مشاوره و حقوقی بنیاد شهید استان در راستای تقویت و صیانت از جایگاه جامعه ایثارگری و ارتقاء رضایتمندی ایثارگران به عنوان یک عنصر بسیار مهم معاضدتی، علاوه بر اقدامات پیشگیرانه، جهت حل و فصل دعاوی ایثارگران ایجاد شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه خدمات حقوقی با حمایت‌های مشاوره و قضایی، از هدر رفت زمان و حمایت از عزیزانی که به علت مشکلات جسمی، روحی و اقتصادی قادر به طرح صحیح و دفاع از پرونده‌ها نقش بسزایی را ایفا می‌کند، ادامه داد: خدمات حقوقی در بنیاد شهید شهرستان‌های ابهر، خرمدره، طارم، خدابنده، زنجان نیز به ایثارگران ارائه می‌کند.

وی افزود: برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت ارتقاء دانش حقوقی و ارائه خدمات حقوقی تلفنی بخش دیگری از اقدامات بنیاد شهید در زمینه خدمات حقوقی است.

کاظمی تاکید کرد: خدمت به خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان نه‌تنها یک وظیفه کاری، بلکه یک وظیفه دینی و عرفي است، چراکه ما و همه جامعه مدیون اين قشر معزز هستیم و نباید از هیچ حمایت و کمکی به این قشر معزز دریغ ورزيم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟