دسته‌بندی نشده

استقبال باشکوه زنجانی‌ها از نمایشگاه ملی صنایع‌دستی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امیر ارجمند ۲۵دی‌ماه ۱۴۰۰ گفت: فرصت دیدار حضوری با هنرمندان موجب می‌شود نقاط ضعف و قوت حوزه عرضه آثار هنری واقع‌بینانه مورد ارزیابی قرار گیرد که استقبال بازدیدکنندگان و گردشگران از این نمایشگاه بسیار چشمگیر بود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان گفت: در نمایشگاه ملی صنایع‌دستی زنجان امسال ۱۲ استان از سطح کشور حضور داشتند که هر یک از آنها صنایع‌دستی ویژه استان مربوطه را عرضه کردند که در ۷۰ غرفه در نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان برگزار شد.

وی بیان کرد: برپایی نمایشگاه هنرهای دستی و صنایع‌دستی به مردم و نسل امروزی و همچنین جذب هرچه بیشتر گردشگر، اشتغال‌زایی و تقویت اقتصاد منطقه کمک می‌کند زیرا همه ظرفیت‌های موجود در حوزه صنایع‌دستی بر فرهنگ و هنر غنی ایرانی استوار است.

در مراسم اختتامیه این نمایشگاه، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران این نمایشگاه، عرصه هنر و تولیدات هنری را زمینه بروز و ظهور خلاقیت و عرصه ورود زنان و جوانان به فعالیت‌های فرهنگی و اقتصادی دانست.

این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۴ دی‌ماه جاری با همکاری و حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان برگزار شد و دیروز طی مراسمی از شرکت‌کنندگان این نمایشگاه تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟