دسته‌بندی نشده

انتقال ۷ مادر باردار به بیمارستان توسط هلال احمر ایجرود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی محمدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: عملیات انتقال مادران باردار از ظهر روز گذشته آغاز و تا بامداد امروز ادامه داشت.

وی تصریح کرد: انتقال مادران باردار از روستاهای جوقین، چاپوق، آلاچمن، هلیل آباد و اوغلبیک به بیمارستان ایثار شهرستان ایجرود انجام شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود گفت: برای هر کدام از این امدادرسانی ها سه تیم همراه با کارشناس مامای شبکه بهداشت و درمان در پنج عملیات اعزام شده اند.

محمدی خاطر نشان کرد: امدادرسانی ها با تلاش بی وقفه تیم های عملیاتی هلال احمر شهرستان ایجرود به مدت هشت ساعت انجام شد که آخرین مادر در نخستین دقایق بامداد امروز تحویل بیمارستان ایثار شد.

وی ادامه داد: برای انتقال ۲ مادر از روستای آلاچمن، ۲ مادر دیگر از هلیل آباد و در روستاهای جوقین، چاپوق و اوغلبیک نیز هر کدام برای یک‌ مادر امدادرسانی شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود گفت: علاوه بر این در شهرستان موفق به امدادرسانی به خودروهای گرفتار در برف و کولاک و اسکان ۱۰ نفر از سرنشینان آنها در مصلی شهر زرین آباد شدیم.

محمدی از آماده باش هلال‌احمری ها خبرداد و افزود: برای ارائه خدمات امدادی برای هموطنان شبانه روز فعال هستیم.

وی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در حوادث و بالایا بلافاصله در هر ساعت از شبانه روز برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟