دسته‌بندی نشده

تاکید جدی بنیاد مسکن بر رعایت اصول فنی و مهندسی و نظارت کمی و کیفی در اجرای پروژه های مسکن

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا خواجه ای در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه، بهبود مسکن شهری، رونق زندگی، تولید و اشتغال را به دنبال دارد، افزود:کیفیت مسکن به لحاظ فراهم آوردن شرایط آرامش و آسایش انسان در رشد روانی، خلاقیت و شکل گیری رفتارهای اجتماعی نیز اهمیت فوق العاده ای دارد.

وی توجه به کیفیت در کنار کمیت و مهمتر از همه هماهنگی بین دستگاهی برای اجرای دقیق و بموقع پروژه های و طرح های مسکن را امری مهم دانست و گفت : استفاده از مصالح و فرآورده های ساختمانی استاندارد نقش بی بدیلی در بهبود کیفیت، ایمنی و تاب آوری ساختمان ها داشته و امری ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن یادآور شد: شناسایی و تملک زمینهای مناسب برای ساختمان های شهری، انجام مطالعات اقتصادی و فنی اولیه، نظارت بر عملیات اجرایی پروژه های در دست احداث و ارتقاء کیفیت ساخت و طراحی مجتمع های بزرگ و کوچک مسکونی، تجاری و خدماتی از جمله مواردی است از سوی بنیاد مسکن استان پیگیری و اجرا می شود.

خواجه ای از واگذاری 973 واحد مسکونی از ابتدا تا کنون در سطح استان خبر داد و گفت: در حال حاظر این نهاد 1067 واحد مسکونی دردست اجرا( مسکن شهری + طرح نهضت ملی مسکن ) و 665 واحد مسکونی در دست تهیه نقشه دارد.

وی به برخی از پروژه های در دست اجرا این نهاد اشاره کرد و افزود:پروژه های 368 واحدی گلشهر زنجان ، 18 واحدی نگین خرمدره،12 واحدی گلسار ابهر ، 52 واحدی هیدج ، 16 واحدی صائین قلعه، 96 واحدی هیدج ،96 واحدی آببر ، 72 واحدی خرمدره و 80 واحدی هیدج از برخی پروژه های در دست اقدام این نهاد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟