دسته‌بندی نشده

تشکیل تیم ویژه برای نمایشگاه کتاب

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان؛جواد رسولی با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب اظهار داشت: سال قبل نخستین تجربه برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران را داشتیم و تلاش کردیم عدالت ارتباطی را در کنار نقش عدالت فرهنگی محقق کنیم.

وی با اشاره به اینکه امسال هم اداره کل پست استان زنجان آماده ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب توزیع مرسولات به شهرها و روستاهاست، اضافه کرد: هر بسته‌ای به مرکز برسد، روزانه به شهرستان‌ها ارسال می‌شود و تلاش خواهیم‌ کرد همزمان با نمایشگاه مجازی کتاب توزیع به موقع مرسولات را داشته باشیم.

مدیرکل پست استان زنجان با اشاره به اینکه با هدف تسریع در مبادله امانات پستی، خط مستقیم هاب پستی شمال غرب کشور به زنجان راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: این خط پستی با هدف تسریع در مبادله امانات پستی استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به زنجان راه‌اندازی شده است که همین امر توزیع مرسولات کتاب را هم تسریع خواهد کرد.

رسولی با اشاره به اینکه سال قبل 12 هزار مرسوله پستی در ایام نمایشگاه کتاب توزیع شد و همین امر اعتماد بین مردم را بیشتر کرد، افزود: با توجه به آشنایی که مردم، سال قبل با بحث پست کتاب پیدا کردند، پیش‌بینی می‌کنیم که امسال تعداد مرسولات 30 درصد افزایش پیدا کند و این آمار به 16 هزار مرسوله برسد.

وی با اشاره به اینکه در اداره کل پست استان زنجان یک تیم ویژه برای نمایشگاه کتاب تشکیل شده است تا مرسولات صادره و وارده سریعتر تعیین تکلیف شود، افزود: امیدواریم همچون سال قبل عملکرد موفقی در بحث نمایشگاه کتاب داشته باشیم.

رسولی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا تمایل مردم به خرید اینترنتی را بیشتر کرده است، گفت: حتی در زمان‌های غیر از نمایشگاه کتاب،بخشی از مرسولات پست، کتاب است و برخی از کتابفروشی‌های شهر قرارداد ویژه با پست در این زمینه دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا