دسته‌بندی نشده

توانمندسازی مددجویان و ایجاد اشتغال از راهبردهای اصلی کمیته امداد است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری اظهار داشت : حماسه عظیم 9 دی ماه سال 88 و خروش آحاد مردم در حمایت از ولایت فقیه نشان داد که انقلاب اسلامی ایران در عمق جان مردم جای دارد .
وی توانمندسازی مددجویان و ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای خانواده های نیازمند را از راهبردهای اصلی کمیته امداد دانست و گفت : نیازسنجی برای ایجاد فرصت های شغلی با توجه به مهارت مددجویان تحت حمایت با جدیت تمام دنبال می شود .

صفری به اجرای طرح امداد هوشمند و کارآمد در جهت تسریع در خدمات رسانی به ایتام و نیازمندان اشاره کرد و گفت : این سامانه با هدف بهبود فرآیند خدمت رسانی به مددجویان ، تحقق شفافیت و حذف مراجعه حضوری اشخاص به دفاتر امداد همزمان با سراسر کشور در استان زنجان از ششم دی ماه شروع به فعالیت نموده است .

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه سامانه امداد هوشمند و کارآمد با عنوان «سها » که با چندین پایگاه اطلاعات آماری کشوری لینک می باشد ، گفت : از ابتدای اجرای این طرح از ششم آذر ماه تاکنون اطلاعات 24 هزار و پانصد شصت و چهار پرونده مددجویی با ظرافت و دقت در سامانه مورد پالایش قرار گرفته است که 90 درصد پرونده ها مورد بازبینی قرار گرفته است .

صفری گفت: با هدف تسریع پرداخت صدقه از سوی مردم ولایی ، خیر و نیکوکار استان زنجان ،بستر سازی و اجرای کد QR برای مشترکین صدقات در سطح استان انجام شده است و 37 هزار مشترک صدقات با داشتن کد QR اختصاصی خود و با استفاده از گوشی همراه می توانند به آسانی نسبت به پرداخت صدقه اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان همچنین از استقرار و راه اندازی سامانه نظام پیشنهادات کمیته امداد به آدرس http://pishnahadat.emdad.ir خبر داد و افزود : عموم مردم ولایی ، خیر و نیک اندیش استان می توانند با مراجعه به آدرس مذکور نسبت به طرح ایده ها ، نظرات و طرح های پیشنهادی خود یاریگر این نهاد در توانمندسازی مددجویان و رسیدگی به وضعیت ایتام و نیازمندان باشند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟