دسته‌بندی نشده

حوزه کشاورزی اصلی ترین دغدغه زنجان در سال آینده

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در جلسه شورای راهبری و توسعه مدیریت استان، اظهار داشت: وقتی صحبت از بهره وری می شود، همه به سراغ احصاء فرایندها می روند در حالیکه اولویت ما، ارتقاء بهره وری در کارکرد دستگاهها در حوزه های مختلف است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: پایش کمی بهره وری اهمیت بالایی دارد و اقدامات انجام شده در حوزه بهره وری باید بصورت کمی مورد ارزیابی قرار گیرد.

استاندار زنجان اصلی ترین دغدغه استان برای سال آینده را کار در حوزه کشاورزی دانست و گفت: ارتقاء بهره وری تا یکماه آینده باید در حوزه کشاورزی بصورت پایلوت اجرا و سپس به بقیه دستگاههای اجرایی منعکس شود.

مقام عالی استان با اشاره به اینکه نباید در حوزه بهره وری درگیر تفاسیر و تعاریف متعدد شد، تاکید کرد: باید به نتایج و شاخص های عملی نظیر؛ اجرای اتوماسیون اداری در بستر نرم افزار و استفاده از تکنولوژی در سیستم اداری و … تمرکز کرد و چند شاخص و کارکرد مشخص را به دستگاه ها ابلاغ نمود.

افشارچی ادامه داد: در اجرای بهره وری باید توجه داشت که چگونه می توان فرایند کاری را با استفاده از تکنولوژی بهتر نمود و دستگاه های اجرایی چگونه می توانند کارکرد موظفی خود را در راستای ارتقاء بهره وری پیش ببرند.

گفتنی است؛ از مجموع 8.7 درصد رشد پیش بینی شده برای استان زنجان، 3.5 درصد مربوط به ارتقاء حوزه بهره وری است.

در این جلسه مقرر گردید نخستین کمیته بهره وری استان در اسرع وقت شکل گیرد و وظایف و کارکردهای دستگاه های اجرایی در حوزه بهره وری به آنان ابلاغ شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟