دسته‌بندی نشده

خودمان را سرباز نظام جمهوری اسلامی ایران بدانیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آیت‌الله علی خاتمی در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان با بیان اینکه دهه‌فجر برجسته‌ترین فراز تاریخ حیات سیاسی کشور عزیزمان ایران است؛اظهار داشت: 43 سال است که در مقابل ابرقدرت بزرگ و وحشی که دنیا را غارت می‌کند ایستاده‌ایم، قدرتی که هیچ کس نمی‌توانست جلوی آن بایستد.

وی تصریح کرد:همه مسؤولان مانند دانه‌های تسبیح هستند که یکی در اوایل قرار دارد و دیگری در اواخر آن، پس فرقی نمی‌کند باید خودمان را سرباز نظام جمهوری اسلامی ایران بدانیم.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان فرصت مسؤولیت را کوتاه خواند و گفت: باید از این فرصت محدود برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه باید از فرصت‌هایی که خدا داده است، حداکثر استفاده را کرده و به مردم خدمت کنیم، افزود: مسؤولیت در نظام فرصتی که نصیب ما شده است پس باید قدردان آن باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: دشمن در حال حاضر بسیار تلاش می‌کند که دستاوردهای انقلاب را تحریف کند؛ در واقع دشمنان در فضای مجازی تلاش می‌کند به نسل سوم و چهارم بگویند که نیازی به انقلاب نبود و اگر رژیم شاهنشاهی هم باقی مانده بود همین دستاوردها به دست آمده بود.

وی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در این بیانیه فرموده‌اند که چهل سالگی انقلاب ایران را باید با چهل سالگی انقلاب‌های دیگر همانند انقلاب فرانسه و روسیه مقایسه کرد؛ اگر این مقایسه انجام شود همگان متوجه می‌شوند جمهوری اسلامی چه دستاوردهای بزرگی را در این زمان به دست آورده است.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به سیاه‌نمایی برخی از مسؤولان درباره اقدامات انجام شده در گذشته تصریح کرد: یکی از زمینه‌هایی که موجب این نوع نگرش‌ها می‌شود، خود محوری است و متاسفانه برخی‌ها خودشان را عقل کل می‌دانند و غیر از خود را ناقص، یا خودشان را حق مطلق و غیر خود را در تقابل می‌بینند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه اگر فردی که کارهای خیر انجام داده دیگران را نبیند، طولی نمی‌کشد که در مورد خود او هم قضاوت می‌کنند، گفت: یکی از ضعف‌های ما این است که وقتی در جایی نقص می‌بینیم دنبال مقصر می‌گردیم و تصور می‌کنیم با پیدا شدن آن مشکلات حل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باید خودمان را سرباز نظام جمهوری اسلامی ایران بدانیم، افزود: جناح‌بندی، یکی از آفت‌های بزرگی است که جامعه امروز را تهدید می‌کند که برخی هم با نگرش و رفتارهای خود به این مسئله دامن می‌زنند.

این مقام مسئول در ادامه ضمن تبریک دهه فجر گفت: رهبری چند ماه گذشته در مورد جهاد تبیین، به مطالب زیادی اشاره کردند و در این ارتباط دشمن مدتی است در ۲ محور به صورت جدی فعالیت می‌کند.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه دشمن در این زمینه اول به تحریف دستاوردهای انقلاب پرداخته و چهره رژیم منحوس پهلوی را بزک می‌کند، تصریح کرد: دشمن تلاش دارد در واقع رژیم منحوس پهلوی را کارآمد نشان دهد و  شاه را توانمند و خدمتگزار معرفی کند.

وی با بیان اینکه دومین توطئه دشمن این است که جمهوری اسلامی را غیر ضروری معرفی کند، اضافه کرد: به همین خاطر وظیفه داریم، در دهه فجر کارهای انجام گرفته در کشورمان را تبیین و معرفی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به وجود ۹۰۰ روستا در استان زنجان افزود: پیش از انقلاب در استان فقط هفت روستا دارای برق بود، این در حالی است اکنون حتی روستاهای بالای ۶ خانوار نیز از این نعمت بهره‌مند هستند و نزدیک به ۹۰ درصد راه‌های روستایی نیز آسفالت شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟