دسته‌بندی نشده

رفع بیش از 10 هزار حوادث و اتفاقات آب در استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: بیشترین تعداد حوادث رخ داده در بین شهرهای استان به ترتیب مربوط به شهرهای زنجان، خدابنده و ابهر بوده است.

وی افزود: بیشترین تعداد حوادث آب رخ داده در شهر زنجان نیز به ترتیب در ماه های شهریور با 631 فقره، مهر 532 فقره و خرداد با 461 فقره بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: بیشترین تعداد حوادث آب در استان به تفکیک نوع نیز مربوط به حوادث انشعابات مشترکین، حوادث شبکه توزیع و حوادث خطوط انتقال بوده است.

جزء قاسمی به رفع حوادث فاضلاب در شهرهای دارای این تاسیسات نیز اشاره کرده و گفت: امسال تاکنون 391 فقره حادثه فاضلاب در شهرهای زنجان، ابهر و زرین آباد رفع شده است.

این مسئول به افزایش 23 درصدی حوادث آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان زنجان نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته اشاره کرده و گفت: تعداد حوادث آب و فاضلاب استان با افزایش عددی 1282 فقره ای به بیش از 10 هزار حادثه رسیده است.

وی به خسارت سایر ارگان ها به تاسیات آب و فاضلاب در استان نیز اشاره کرده و افزود: شهرداری ها، پیمانکاران مربوط به ادارات و ارگان ها و مشترکین به ترتیب بیشترین خسارت ها را به این تاسیسات وارد کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟