دسته‌بندی نشده

شهرداری ها با تمام قوا در پاکسازی معابر کوشا باشند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در جلسه ستاد پیشگیری و مدیریت بحران استان، با اشاره به پیش بینی یخ زدگی پس از بارش های اخیر، اتخاذ تصمیمات مناسب و اعلام بهنگام آنها را خواستار شد.

وی با تاکید بر لزوم حفظ تعادل در خدمات رسانی به مناطق مختلف استان تصریح کرد: در روستاها و بخش های شرقی استان که به دستگاه های لجستیک بیشتری نیاز هست باید کمک های لازم ارسال شود.

استاندار زنجان افزود: بازگشایی مسیر روستاها باید در اولویت قرار گیرد و فرمانداران نظارت لازم را در شهرستان ها داشته باشند.

وی همچنین اضافه کرد: در خصوص اسکان مسافرین و افراد در راه مانده، استقرار تیم های امدادی در ورودی شهرها و اعلام مراکز اسکان به پلیس راه های استان الزامی است.

مقام عالی استان با اشاره به افزایش چشمگیر مصرف انرژی بویژه در روزهای سرد سال، گفت: باید هشدارهای لازم در زمینه صرفه جویی مصرف گاز به مردم اعلام شود.

استاندار زنجان در این جلسه از تلاش های اعضای ستاد مدیریت بحران استان و نیروهای امدادی و نیروهای مسلح که هر یک با تمام قوا از نخستین ساعات بارش های برف در استان برای خدمت به مردم آماده بودند، قدردانی کرد.

گفتنی است در این جلسه اقدامات انجام شده توسط هریک از دستگاه های امدادی، خدماتی و شهری و روستایی در روزهای اخیر و نیازهای هر بخش اعلام شد.  

تعطیلی مدارس و تاخیر دوساعته در آغاز کار ادارات از دیگر مصوبات این ستاد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا