دسته‌بندی نشده

طرح آبرسانی به روستای کهلا تکمیل شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال انجام شده است که اهالی در تامین 10 میلیارد ریال آن مشارکت داشته اند.

وی افزود: عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه در روستای کهلا به طول 14.5 کیلومتر و با اعتبار 30 میلیارد ریال که از سال گذشته آغاز شده بود، امسال تکمیل شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیان داشت: احداث ایستگاه پمپاژ و مخزن ذخیره آب با ظرفیت 500 متر مکعب ، با اعتباری افزون بر 20 میلیارد ریال از دیگر بخش های آبرسانی به روستای کهلا بوده است.

جزءقاسمی با اشاره به مشارکت اهالی روستای کهلا با شرکت آبفا گفت: با تامین 10 میلیارد ریال از سوی اهالی، عملیات استاندارد سازی انشعابات در این روستا آغاز شده و تا کنون 140 انشعاب در این روستا استاندارد سازی شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: روستای کهلا جزو روستاهای تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بوده و 592 مشترک در این روستا وجود دارد.

وی گفت: شهرستان خدابنده 227 روستا دارد که از این تعداد 169 روستا تحت پوشش قرار داشته و 53 روستا نیز در برنامه آبرسانی قرار دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟