دسته‌بندی نشده

هزینه۴۰۰میلیارد ریالی برای اجرای طرحهای بازآفرینی در استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مهدی جعفری به طرح‌های بازآفرینی که در حال حاضر در استان زنجان اجرا می‌شود اشاره کرد و اظهار داشت: ۲ کتابخانه و سرای محله در قالب طرحهای بازآفرینی در شهر زنجان در حال اجرا است که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی اظهار کرد: کتابخانه و سرای محله شهرستان ابهر واقع در حسین آباد ابهر هم در حال تحویل است.

رئیس اداره هماهنگی و امور اجرایی راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در شهر زنجان دو سالن ورزشی از محل اعتبارات باز آفرینی تکمیل شده است، گفت: اگر برای این دو سالن ورزشی منابع مالی تامین شود به زودی تحویل داده می‌شوند.

جعفری به طرح‌های بازآفرینی اجرا شده در استان زنجان اشاره کرد و گفت: زمین چمن مصنوعی در منطقه نجف آباد شهر زنجان، مرمت «سرای پاشا» در بازار زنجان، آسفالت معابر در محله اسلام آباد شهر زنجان، سالن ورزشی اسلام آباد، بهسازی معابر و فضای تفریحی و ورزشی در شهرستان قیدار در محله کوی شریعتی از پروژه‌های اجرا شده این اداره است.

وی بیان داشت: همچنین بهسازی معابر محله شهید مطهری شهر خرمدره، احداث فضای تفریحی و ورزشی «سردار جنگل» در خرمدره نیز به اتمام رسیده است.

رئیس اداره هماهنگی و امور اجرایی راه و شهرسازی استان زنجان کل مبلغ هزینه شده برای اجرای این تعداد طرح بازآفرینی در استان زنجان را بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و ابراز داشت: تامین قیر برای معابر بافتهای فرسوده و سکونت گاههای غیر رسمی در شهرهای زنجان، ابهر، خرمدره و قیدار نیز انجام شده است.

جعفری به توزیع رایگان قیر برای شهردارهای استان زنجان اشاره کرد و متذکر شد: از سال ۹۶ تاکنون هم بیش از سه هزار تن قیر رایگان در شهرداری‌های استان توزیع شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟