دسته‌بندی نشده

همکاری اوقاف زنجان در تامین مسکن ارزان قیمت برای محرومان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام مختار کرمی در جمع خبرنگاران از همکاری این اداره کل در تامین زمین برای انجمن نابینایان شهر قیدار خبر داد و اظهار داشت: بر اساس درخواست انجمن نابینایان شهر قیدار، مجوز واگذاری یک قطعه زمین طبق مقررات وقف برای این انجمن صادر شد.

وی با اشاره به اینکه همواره اداره کل اوقاف و امور خیریه برای تامین ضروری زمین ادارات و موسسات در شهر قیدار بر اساس مقررات همکاری لازم را داشته است، تصریح کرد: این در حالی است که بنا به رعایت مصلحت و غبطه، وقف تملک اعیان فقط برای نیازهای ضروری داده می‌شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه همچنین تامین مسکن ارزان قیمت و همکاری با بنیاد مسکن استان در این راستا در دستور کار قرار دارد، یادآور شد: تاکنون ۶ قطعه زمین مناسب برای ساخت مسکن برای شهروندان در شهرهای مختلف استان تامین شده است.

وی خاطر نشان ساخت: زمین‌های مذکور با رعایت مقرارات وقف در اختیار اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان قرار می‌گیرد.

حجت‌الاسلام کرمی در ادامه همکاری با نهادهای مختلف از جمله سازمان‌ها زندان‌ها را از دیگر برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برشمرد و افزود: این همکاری‌ها بیشتر جنبه فرهنگی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟