دسته‌بندی نشده

هوشمند سازی کنتور برق در بازار زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،عليرضا عليزاده به اتفاق هيات همراه از نزدیک، روند پایانی اصلاح و نصب تجهیزات هوشمند لوازم اندازه گیری را مورد ارزیابی و بازدید قرار دادند.

وی پروژه اصلاح و ساماندهی انشعابات برق بزرگترین بازار مسقف تاریخی را بدلیل جایگاه باستانی تحت نظر میراث فرهنگی و همچنین حضور کسبه و تجار متعدد، حساس و دشوار عنوان کرد و افزود: پروژه اصلاح و ساماندهی شبکه توزیع برق کل بازار زنجان از سال 1398 آغاز شده است که با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، فرماندهی نیروی انتظامی، شهرداری و پرسنل امور برق غرب شهرستان زنجان بطور شبانه و با رعایت کوچکترین آسیب به میراث تاریخی بخش عمده آن اصلاح شده و بحمدا… امروز شاهد اتمام پروژه راسته عبدالعلی بیک هستیم.

عليزاده ظرفیت ایجاد شده برای نصب انشعاب را 72 فقره عنوان کرد و گفت: پروژه بازار بر اساس قرارداد منعقده با اکیپ عملیاتی پیمانکاری، با حفاري 150 متر کانال زیرزمینی مقابل واحدهاي تجاري بازار، نصب 44 دستگاه کنتور تکفاز فهام(هوشمند)،277متر کابل کشی مسي،12 دستگاه تابلو کامپوزيتي لوازم اندازه گیری شش کنتوره و3 دستگاه تابلو شالتر جهت کنترل بار اجرا شد.

وي ادامه داد:تمام تلاش ما در اجرای این پروژه بزرگ توجه به بافت تاريخي و اصلاح شبکه روشنايي وافزايش ايمني شهروندان بود که حاصل شد.

عليزاده با اشاره به اينکه، تمامي نيروهاي عملياتي و اجرايي اموربرق غرب شهرستان زنجان به شکل همزمان، با نظارت مستقيم و ميداني مديران،با به کارگيري تجهيزات فني، به رفع عيب از نقاط ناايمن شناسايي شده اقدام کرده اند افزود: رفع عيب از دريچه هاي روشنايي و اصلاح شالترها وجعبه هاي فاقد قفل تضمين کننده ايمني و سلامت عابران پياده خواهد بود که در اين عمليات صورت گرفت.

مديرعامل شرکت توزيع برق زنجان از اصلاح محل هاي نامناسب پايه ها و شالترها،قطع و جمع آوري برق هاي غير مجاز مشهود احتمالي ورفع اشکالات حباب چراغ هاي روشنايي را از ديگر اقدامات صورت گرفته در بازار تاریخی زنجان نام برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا