دسته‌بندی نشده

پست موزه ی زنجان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،صبح روز شنبه 25 دی 1400، با حضور طاهری نماینده مردم شریف شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی پست موزه ی زنجان افتتاح شد.

حسن عمیدی رئیس موزه ارتباطات با بیان اینکه با توجه به ظرفیتهای موجود در استان زنجان که پیش از این مورد بررسی قرار گرفته بود، این مرکز راه اندازی شده است افزود: در این موزه گزیده تمبرهای قبل و بعد از انقلاب و مجموعه ای از پاکت های تمبر و نامه‌های کمیاب خارجی و همچنین مجموعه ای از اقلام قدیمی موزه‌ای در حوزه ارتباطات به نمایش گذاشته شده است. 

مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست با تاکید بر لزوم احیای هویت و بازسازی نمادهای پستی افزود: پیش از این با همکاری موزه ارتباطات در شهرهای رشت، تبریز و یزد نیز مراکز پست موزه راه اندازی شده است و این اقدام همچنان استمرار دارد .

وی خاطرنشان کرد:  این اقدام پست ایران و سایر رویدادهای فرهنگی انجام شده در طی سالهای اخیر در سطح جهانی منعکس و اتحادیه جهانی پست در صفحات اجتماعی خود آن را مورد توجه قرار داده است.

گفتنی است در بخشی از این موزه با همکاری کنگره 3535 شهید استان زنجان ، تعدادی از مکاتبات و نامه های ارسالی رزمندگان و تمبرهای چاپ شده با مضامین شهدا در معرض دید قرار گرفته است.

پست موزه زنجان در طبقه اول اداره کل پست استان زنجان واقع در بلوار دارالقرآن هر روز از ساعت 8 الی 13 دایر و بازدید برای عموم رایگان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟