دسته‌بندی نشده

20 طرح آبرسانی در شهرستان سلطانیه اجرا می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا جزءقاسمی اظهار کرد: این طرح ها مجموعاً با اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال در روستاهای خیرآباد، آقزوج، برنقور، بوجی، چپدره، ساریجالو، نادرآباد، اولنگ، اسدآباد، سبزدرق، طهماسب آباد، قیاسیه، کنگه، ونونان، المکی، کاکاباد، ارجین و قره بلاغ اجرا می شود.

وی افزود: طرح های آبرسانی به مناطق روستایی شهرستان سلطانیه شامل لوله گذاری شبکه توزیع آب، احداث خط انتقال، توسعه شبکه، حفر و تجهیز چاه و راه اندازی تاسیسات گند زدایی می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: با اجرای این طرح ها، جمعیتی بالغ بر 10 هزار نفر در شهرستان سلطانیه از خدمات مستمر آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار می شوند.

جزءقاسمی خاطرنشان کرد: از این تعداد پروژه 4 طرح در روستاهای طهماسب آباد، چپدره، قیاسیه و ونونان  تکمیل شده و آماده بهره برداری می باشد.

این مقام مسائل تصریح کرد: آبرسانی به روستاهای مشک آباد، شکورآباد، ترکانده، احداث خط انتقال ارجین و اولنگ و برق رسانی به تاسیسات آب روستای ساریجالو در شهرستان سلطانیه نیز جزو طرح هایی است که بودجه آن تخصیص یافته و بزودی اجرایی می شود.

جزءقاسمی بیان کرد: با اجرای این طرح ها، شاخص های آبرسانی در شهرستان سلطانیه ارتقاء چشمگیری یافته و خدمات رسانی به مشترکین این شهرستان به نحو مطلوب تری انجام خواهد شد.

گفتنی است: شهرستان سلطانیه با 45 روستا دارای31 هزار نفر جمعیت بوده و در فاصله 36 کیلومتری از مرکز استان زنجان قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟