دسته‌بندی نشده

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۵ روستا همزمان با دهه مبارک فجر

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سلیمانی نژاد اظهار داشت: در گرامیداشت دهه مبارک فجر، گازرسانی به ۴ واحد صنعتی و تولیدی و گازرسانی به ۳ روستا افتتاح و عملیات اجرایی گازرسانی به ۵ روستای خدابنده آغاز شد.

وی با اعلام اینکه برای گازرسانی به ۴ واحد صنعتی و تولیدی بیش از ۲۷ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است؛ افزود: با صرف اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان نیز؛ موفق به تامین گاز ۳ روستا با ۷۱۵ واحد مسکونی در شهرستان خدابنده شده ایم.

سرپرست شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: با این اقدام؛ ضریب بهره‌مندی گاز روستایی در شهرستان خدابنده به ۹۴.۲ درصد رسیده است.

سلیمانی نژاد ابراز داشت: در دهه مبارک فجر همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به ۵ روستا با برآورد هزینه ای بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان اعتبار؛ آغاز شد.

سرپرست شرکت گاز استان زنجان در ادامه با بیان اینکه از ۲۲۶ روستای شهرستان خدابنده؛ ۱۶۹ روستا بهره مند از گاز طبیعی است؛ افزود: همچنین ۲۷ پروژه روستایی در دست طراحی و ۱۹ طرح نیز در این شهرستان دست اجراست.

سلیمانی نژاد با اشاره به وضعیت گازرسانی در این شهرستان؛ گفت: توفیق داریم با اجرای ۶۳.۹۸ کیلومتر خط انتقال گاز، ۱هزار و ۶۳۲ کیلومتر شبکه‌های تغذیه و توزیع گاز، نصب ۳۶ هزار و ۲۲۹ علمک گاز؛ به ۲۲ هزار و ۷۳۶ مصرف کننده خانگی شهری، ۲۹ هزار و ۱۱۱ مصرف کننده روستایی، ۲ هزار و ۵۶۲ مصرف کننده تجاری، ۳۳ مصرف کننده صنعتی؛ خدمات ارائه کنیم.

وی همچنین از بهره مندی شهرک صنعتی این شهرستان و صنایع عمده مانند کارخانه سیمان سجاس از گاز طبیعی خبر داد و افزود: تامین گاز ۴ جایگاه  CNG در سطح شهرستان نیز از اقدامات لازم در ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین محترم خدابنده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟