دسته‌بندی نشده

آمارها باید به صورت روشن و شفاف به مردم ارائه شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مشهود تقی‌لو مهم‌ترین اولویت معاونت بهداشت را بحث فرهنگ کار عنوان کرد و اظهار داشت: کاری که انجام می‌دهیم باید درست، دقیق، هدفمند، نتیجه‌محور و موثر باشد.

وی با بیان اینکه ثبت مستندات و ارائه آمار باید با صداقت صورت گیرد، گفت: آمارها باید به صورت روشن و شفاف به مردم ارائه شود.

سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان بهترین تبلیغ برای هر واحد را عملکرد آن واحد دانست و تصریح کرد: در محیط کار، ارزش و معیار هر یک از کارکنان با کاری که انجام می‌دهند، سنجیده می‌شود.

وی با تاکید بر شاخص‌مند بودن فعالیت‌ها، گفت: علمی بودنِ کار، از اهداف اصلی معاونت بهداشت است و شاخص‌مند بودن فعالیت‌ها، یکی از ارکان مهم علمی بودن کار است.

تقی‌لو بر لزوم ارزیابی کمی و کیفی و بحث نظارت و پیگیری کارها اشاره کرد و افزود: هر کار، جلسه و اقدام فنی که صورت می‌گیرد باید در راستای هدف واحد و مطابق معیارهای ترسیم شده و در بازه‌ی زمانی مقرر‌ باشد یعنی باید مشخص شود چه کسی تا چه زمانی باید چه کاری را انجام دهد.

وی اظهار کرد: لازم است در تمامی واحدهای تابعه‌ی معاونت بهداشت دانشگاه، کمیته‌ا‌ی جهت نظارت بر پیگیری مصوبات تشکیل شود و در راس آن، کمیته‌ای در معاونت بهداشت به منظور نظارت بر پیگیری مصوبات فعالیت کند.

سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان بر عادلانه و منصفانه بودن تمام رویکردها در همه‌ی زمینه‌های کاری تاکید کرد و افزود: ملاک برتری انسان‌ها نزد خداوند متعال، تقوا و عمل صالح می‌باشد و در حوزه‌ی کاری نیز هیچ تفاوتی بین همکاران وجود ندارد و ملاک سنجش کارکنان، عملکرد آنان در سازمان است.

وی رعایت احترام و حفظ عزت کارکنان را اولویت اول و خط قرمز معاونت بهداشت برشمرد و گفت: همه‌ی ما موظفیم در محیطی آرام و با خوش اخلاقی، مهرورزی و رفتار اسلامی با همکاران و مردم برخورد کنیم.

تقی‌لو تصریح کرد: باید در شغل و مسولیتی که قبول کرده‌ایم، تعصب و غیرت داشته باشیم و برای پیشرفت و ارتقاء آن تلاش کنیم.
 
وی با تاکید بر لزوم بیان منصفانه و صادقانه‌ی ایرادات و انتقادات در کلیه‌ی واحدها، خاطرنشان کرد: انتقادپذیری یکی از ویژگی‌های مهم و ارزشمند برای هر مدیر است زیرا مدیری که از ایرادات سیستم باخبر نباشد، قطعا شکست می‌خورد و یا حداقل، کار او دارای نقص خواهد بود.
 
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان وجود نظم و انضباط در محیط کار را مهم تلقی کرد و افزود: در این راستا کلیه‌ی کارکنان باید این تعهد اخلاقی را داشته باشند که همه چیز به موقع و با نظم و انضباط و رعایت سلسه مراتب سازمانی انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟