دسته‌بندی نشده

ارائه یک میلیون نفر ساعت آموزش مهارتی غیر دولتی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدرضا انصاری اظهار داشت: ۲۲۸ مرکز فنی و حرفه دولتی و ۱۷۶ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در استان زنجان دایر است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه در سال‌جاری یک میلیون و ۷۳ هزار و ۶۱۳ نفر ساعت آموزش مهارتی در بخش غیر دولتی ارائه شده است، عنوان کرد: این میزان شامل ۴ هزار و ۷۰۲ نفر دوره می‌شود.

وی با بیان اینکه از آغاز سال تاکنون یک میلیون و ۷۶۲ هزار و ۴۰۲ نفر ساعت آموزش‌های مهارتی در بخش دولتی ارائه شده است، افزود: این میزان آموزش شامل ۱۱ هزار و ۷۴۹ نفر دوره بوده است.

انصاری با اشاره به برگزاری ۹ هزار و ۵۷۹ شرکت‌کننده در آزمون‌های مهارتی در بخش‌های مختلف طی سال‌جاری گفت: ۶ هزار و ۲۶۳ نفر در این آزمون‌ها پذیرفته شدند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه در استان زنجان ۱۰ کارگاه جوار پادگان، ۴ کارگاه جوار دانشگاه، چهار کارگاه جوار و بین کارگاهی، ۱۶ کارگاه جوار زندان، ۱۱۹ کارگاه ثابت شهری و ۴۹ کارگاه جوار روستا وعشایر دایر است، عنوان کرد: تعداد ۱۲ مرکز آموزشی دولتی و ۱۴ کارگاه صنایع و صنوف در زنجان دایر است.

وی با اشاره به اینکه در تلاش برای افزایش کارگاه‌ها هستیم، گفت: در این زمینه دو کارگاه جوار شرکت راشاکاسپین و شرکت نانو مهیار نیز در ماه‌های گذشته دایر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟