دسته‌بندی نشده

اعزام کاروان های سلامت هلال احمر به منظور ارائه خدمات پزشکی رایگان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سید قاسم موسوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران از اعمال تخفیف در هزینه های خدمات توانبخشی خبر داد و اظهار داشت: از نخستین روز دهه فجر ارائه خدمات توانبخشی با 10 درصد در بخش های مختلف توانبخشی و فیزیوتراپی آغاز و تا پایان این دهه در شهرستان های زنجان و طارم ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از افتتاح بیش از 10 خانه هلال خبر داد و گفت: این خانه ها با هدف ارائه آموزش های هلال احمر و افزایش تاب آوری در میان جوامع شهری و روستایی در شهرستان های زنجان، طارم، ابهر و خرم دره افتتاح خواهد شد.

موسوی از آغار اجرای طرح “دادرس” خبر داد و تصریح کرد: طرح دانش‌آموز آماده در روزهای سخت همزمان با نخستین روز از دهه فجر در 150 مدرسه استان با هدف خود امدادی، دگر امدادی، ترویج فرهنگ نوع‌دوستی، کمک به دیگران و نهادینه‌سازی این فرهنگ در بین جوانان بویژه دانش‌آموزان با همکاری آموزش و پرورش عملیاتی می شود.

وی، نشست های روشنگری و بصیرت افزایی با محوریت تبیین روند شکل گیری و ادامه نهضت انقلاب مردمی ایران، برگزاری کارگاه آموزشی گام دوم انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده شهید جمعیت هلال احمر، اهدای خون توسط کارکنان و داوطلبان هلال احمر استان، عضوگیری از علاقمندان برای فعالیت در هلال احمر، اجرای طرح آموزش همگانی و آشنایی مقابله با مخاطرات و بلایا در خانه های هلال روستایی و دستگاه های اجرایی، آغاز آموزش های تخصصی ویژه نجاتگران در دهه فجر را از دیگر برنامه های هلال احمر استان زنجان برشمرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: دیدار و عیادت از خانه سالمندان، استقرار ایستگاه سلامت در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در سطح استان و ایجاد هشتک و تولید محتوا با محوریت دستاورد های چهل و سه ساله نظام انقلاب اسلامی در فضای مجازی از دیگر برنامه های دهه فجر هلال احمر استان به شمار می رود.

موسوی یادآوری کرد: 22 روز بهمن شرکت پرشور کارکنان، اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در راهپیمایی این رقم خواهد خورد.

وی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات امدادی با حضور امدادگران و نجاتگران برای شرکت کنندگان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن انجام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟