دسته‌بندی نشده

افتتاح و کلنگ‌زنی 501 پروژه با بیش از 300 میلیارد تومان اعتبار

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پرویز خالقی در نشست خبری به مناسبت دهه فجر با اصحاب رسانه با بیان اینکه رسانه‌های معاند و دشمنان در پی سیاه‌نمایی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن هستند، اظهار داشت: اگر منصف باشیم، انقلاب اسلامی ایران، بزرگترین انقلاب بر اساس آنچه که به عنوان شاخصه‌ها و ویژگی‌های یک انقلاب بزرگ برمی‌شمارند، است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک انقلاب اسلامی و دینی با مشخصه‌های مربوطه است، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودندافرادی که انقلاب اسلامی را با بسیاری از انقلاب‌های دیگر مقایسه می‌کنند، ببینند آن انقلاب‌ها بعد از 40 سال در چه نقطه‌ای قرار داشتند و انقلاب اسلامی ایران بعد از 40 سال در چه نقطه و وضعیتی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه بیش از 500طرح و پروژه طی ایام‌الله دهه فجر در این شهرستان در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: از این تعداد 482طرح و پروژه در حوزه پروژه‌های عمرانی است.

خالقی با اشاره به اینکه 433طرح و پروژه در این بازه زمانی قرار است به مرحله افتتاح و بهره‌برداری برسد، اضافه کرد: ارزش ریالی این پروژه‌ها بالغ بر160 میلیارد تومان است.

فرماندار زنجان با بیان اینکه 49طرح به مرحله آغاز عملیات اجرایی با اعتباری بیش از 140 میلیارد تومان رسیده‌ است، تصریح کرد: در مجموع دهه فجر امسال عملیات اجرایی 501طرح با اعتباری بالغ بر 300میلیارد تومان افتتاح خواهیم شد.

وی با بیان اینکه 19 طرح و پروژه سرمایه‌گذاری در دهه فجر داریم که عمدتاً پروژه‌های بزرگ هستند، اظهار کرد: 17 مورد از این‌ها با بیش از 890 میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری می‌رسند و عملیات اجرایی 2 طرح نیز با بیش از 7 میلیارد و 650 میلیون تومان اعتبار آغاز خواهد شد.

خالقی تصریح کرد: 17 پروژه سرمایه‌گذاری که در دهه فجر افتتاح می‌شوند 925 شغل ایجاد می‌کنند و 2 پروژه دیگر که کلنگ‌زنی می‌شوند 166 مورد اشتغال زایی خواهند داشت.

فرماندار زنجان گفت: پروژه‌ها و طرح‌های دهه فجر شهرستان زنجان در 3 حوزه فرهنگی، اجتماعی، علمی و ورزشی، پروژه‌های سرمایه‌گذاری و پروژه‌های عمرانی و آبادانی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟