دسته‌بندی نشده

ایجرود به جمع شهرستانهای سبز استان زنجان پیوست

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رحیم سلیمانی نژاد از بهره مندی ۱۰۰ درصدی خانوارهای شهری شهرستان ایجرود از نعمت گاز طبیعی خبر داد و اظهار داشت: با پیوستن ۶۴ روستای این شهرستان به شبکه گاز کشور؛ شاهد ضریب نفوذ ۹۹ درصدی گاز در شهرها و روستاهای این شهرستان به عنوان شهرستان سبز استان زنجان هستیم.

وی ابراز کرد: طبق اعلام شرکت ملی گاز ایران؛ ملاک معرفی شهرستان سبز؛ قرار گرفتن استانها و شهرستانها؛ بالاتر از نرم ۹۵ درصدی کشور است.

سرپرست شرکت گاز استان زنجان؛ تامین گاز استان را به عنوان یکی از زیرساخت های اساسی و توسعه گازرسانی به روستاها را حرکتی افتخارآمیز در محرومیت زدایی و گسترش رفاه مردم اعلام کرد و ابراز کرد: با صرف هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان اعتبار برای گازرسانی به ۲ روستای شهرستان ایجرود در دهه مبارک فجر؛ ۹۳ واحد مسکونی بهره مند از نعمت گاز طبیعی شدند. 

سلیمانی نژاد افزود: طبق مصوبه ستاد شرکت ملی گاز ایران و شیوه نامه گازرسانی به روستاها؛ با بهره برداری از یک روستای در دست اجرای شهرستان ایجرود؛ عملیات گازرسانی به همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان به پایان می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟