دسته‌بندی نشده

باید زیرساخت‌ها و پیوست‌های فرهنگی در پروژه های طرح نهضت ملی مسکن مد نظر قرار گیرد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در چهارمین جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه باید مسکن خوب برای مردم در استان ساخته شود، گفت: مردم باید با خیال راحت در واحدهای مسکونی خود زندگی کنند.

وی با بیان اینکه احداث مسکن فقط ایجاد ابنیه نیست، اظهار داشت: در این میان باید زیرساخت‌ها و پیوست‌های فرهنگی نیز مد نظر قرار گیرد.

استاندار زنجان گفت: هزینه‌های مربوط به زیرساخت‌ها در پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن باید تامین شود و به نحوی کار کنیم که تمامی دستگاه‌های خدمات رسان و سرویس دهنده در این مناطق بتوانند به خوبی خدمات دهند و مردم خیالشان راحت باشد.

افشارچی متذکر شد:در پروژه‌های مسکن باید به نحوی کار کرد تا این واحدهای مسکونی، فراتر از چهار دیواری صِرف، جای خوبی برای زندگی باشد.

وی تصریح کرد: باید تمامی دستگاه‌ها توجه ویژه‌ای به زیرساخت‌های پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در استان داشته باشند و برای اجرای مطلوب آن دقیق‌تر و شفاف‌تر وارد عمل شوند.

افشارچی به اهمیت برگزاری جلسات شورای مسکن در استان اشاره کرد و گفت: خروجی جلسات مسکن باید مفید باشد چراکه رویدادهای مهمی در حوزه مسکن استان اتفاق خواهد افتاد و جلسات به صورت منظم برگزار شود.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های استان زنجان باید دست به دست هم داده و موازی هم کار کنند، افزود: دستگاه‌های اجرایی استان با همکاری هم چیزی فراتر از یک چهار دیواری بسازند که تمام زیر ساخت‌ها تکمیل و مطلوب باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟