دسته‌بندی نشده

بهره مندی 610 روستای استان زنجان از نعمت گاز

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رحیم سلیمانی نژاد اظهار داشت: با اقدامات انجام شده ۸۹.۱ درصد روستاهای استان زنجان تحت شبکه گاز رسانی قرار ‌می گیرد.

وی با بیان اینکه در دهه ‌فجر امسال ۷ روستا به شبکه گاز کشور متصل و عملیات اجرایی ۲۴ پروژه گازرسانی آغاز شده است؛ ابراز کرد: برای این طرح ها بیش از ۹۶ میلیارد و ۱۴۶ میلیون تومان اعتبار پیش بینی و اختصاص یافته است.

سرپرست شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه به همت مهندسین و کارکنان خدوم گاز زنجان ۸۶ روستای دیگر نیز در دست اقدام است؛ ابراز داشت: ۵۷ روستا نیز در دست طراحی است.

سلیمانی نژاد افزود: با مطالعه، طراحی و گازرسانی به روستاهای در دست اقدام؛ ۶ هزار و ۹۸ خانوار و با گازرسانی به روستاهای در دست طراحی نیز یک هزار و ۸۱۶ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.

وی شمار روستاهای دارای سکنه استان را ۹۱۱ روستا اعلام کرد و تصریح داشت: به منظور گازرسانی به مناطق روستایی استان در مجموع ۷ هزار و ۱۷۲ کیلومتر شبکه‌های تغذیه و توزیع گاز اجرا شده است.

سلیمانی نژاد با اشاره به اینکه؛ توسعه و محرومیت‌زدایی در سرلوحه فعالیت‌های شرکت گاز استان زنجان قرار دارد؛ عنوان کرد: دهه فجر فرصتی مناسب برای بازخوانی انقلاب است و هر چه به عمر این انقلاب افزوده می‌شود اهمیت پرداختن به این بازخوانی بیشتر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا