دسته‌بندی نشده

به دنبال بهبود کیفیت اینترنت هستیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مشکلات سرعت اینترنت و کیفیت اینترنت ثابت در روزهای اخیر امان کاربران را بریده و انتقادات زیادی در اینباره توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود.

«عیسی زارع پور» در پی همین اعتراضات در حاشیه مراسم افتتاح بزرگترین سورتینگ هوشمند ایران در جمع خبرنگاران در این مورد صحبت کرد.

وی پایین آمدن سرعت اینترنت از ۹ شب به بعد را پیک مصرف کشور دانست و مشکل را نیز مربوط به زیر‌ ساخت‌های شبکه مرتبط دانست.

به گفته زارع پور، کاربران اینترنت در شب هنگام بیش از هر زمان دیگری از اینترنت استفاده می‌کنند و جمع بزرگی از این کاربران به سراغ اینترنت سیار می‌روند و در نتیجه کندی اینترنت در کشور صورت می‌گیرد.

وی باور دارد تقاضای مردم برای استفاده از اینترنت افزایش قابل توجهی داشته و آن را خیلی بیشتر از بازه زمانی بهمن ماه در سال گذشته توصیف کرد.

 
 
اینترنت

 

وزیر ارتباطات خبر از احداث نیم میلیون پورت فیبر نوری در هفته آینده داد.

زارع پور همچنین در مورد ادعای برخی اپراتورها مبنی بر کمبود پهنای باند کشور اعلام کرد: برخی اپراتورها درباره این موضوع در رسانه‌ها صحبت می‌کنند ولی واقعیت اینست که آنها می‌خواهند کم کاری خود را گردن وزارت ارتباطات بیندازند.

زارع پور تاکید کرد که از چند ماه پیش تا کنون چندین بار افزایش پهنای باند در کشور رخ داده است.

زارع‌پور اعلام کرد که تلاش می‌کنند تا کیفیت شبکه را افزایش دهند و تا زمانی که توسعه شبکه ارتباطی ثابت کشور افزایش پیدا نکند، مشکل کندی اینترنت پابرجا خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟