دسته‌بندی نشده

تخصیص سه هزار و ۳۰۰ تن اقلام تنظیم بازار به زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ولی اله زمانی اظهار داشت: دو هزار و ۵۰۰ تن شکر و ۸۰۰ تن انواع برنج با هدف ثبات قیمت و حفظ آرامش بازار کالاهای اساسی در روزهای پایانی سال تا فروردین ۱۴۰۱ در سراسر استان توزیع می‌شود.

زمانی تصریح کرد: در راستای اجرای مصوبات نشست قرارگاه امنیت غذایی کشور و در ادامه طرح‌های تنظیم بازار کالاهای اساسی که با هدف ایجاد ثبات قیمت‌ها و حفظ آرامش بازار صورت می‌گیرد، ۵۰۰ تن شکر سفید برای مصارف خانوار در روزهای پایانی سال توزیع خواهد شد.

وی افزود:همچنین برای تأمین شکر مصرفی اصناف، ۲هزار تن از این محصول در بخش شکر صنف و صنعت تخصیص داده شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه برای پاسخگویی به نیاز مردم در روزهای پایانی سال، بر اساس مصوبه قرارگاه امنیت غذایی ۸۰۰ تن برنج نیز در انواع هندی و تایلندی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

زمانی تصریح کرد:بر این اساس، برنج 1121 هندی هر کیلوگرم به قیمت مصرف کننده 240 هزار ریال در کیسه‌های 10 کیلویی، برنج تایلندی در کیسه‌های 10 کیلویی هر کیلیوگرم برای مصرف کنندگان 125 هزار ریال و شکر سفید در کیسه‌های 50 کیلویی با قیمت 125 هزار و 350 ریال توزیع می‌شود.

وی گفت:کالاهای یادشده برای عرضه در سطح استان تخصیص و در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان‌ قرار داده شده تا از طریق شبکه‌های سراسری نسبت به توزیع برای مصرف کنندگان اقدام شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بازرسان سازمان جهادکشاورزی در استان‌ها، سازمان تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ایران بر روند توزیع و رعایت قیمت‌های فروش کالا در سرتاسر کشور نظارت خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا