دسته‌بندی نشده

تسریع در تکمیل پروژه سبزه میدان با تعامل شرکت آب و فاضلاب

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا جزء قاسمی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب فیروز فر به عنوان شهردار زنجان، خواستار همکاری بیشتر شهرداری با شرکت آب و فاضلاب در راستای اجرای طرح های فاضلاب و اصلاح شبکه آب شهر زنجان شد.

وی افزود: تسریع در صدور مجوزهای لازم برای احداث شبکه جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب در نقاط مختلف شهر، به ویژه مناطقی که در اولویت شرکت آب و فاضلاب قرار دارد از جمله زمینه‌های توسعه همکاری ها با شهرداری زنجان است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان افزود: فعالیت‌های شهرداری و شرکت آب و فاضلاب در هم تنیده بوده و در راستای خدمات رسانی به شهروندان است که از این جهت ضروری است هر دو نهاد همکاری تنگانگ و ویژه داشته باشند.

شهردار زنجان نیز با تقدیر از فعالیت‌ها و خدمات شرکت آب و فاضلاب استان، بر لزوم همکاری با دستگاه های خدمات‌رسان تاکید کرده و بیان داشت: شهرداری زنجان برای رفع مشکلات شهروندان، آماده هرگونه همکاری با شرکت آب و فاضلاب است.

علیرضا فیروز فر با اشاره به اجرای پروژه‌سبزه میدان گفت: استاندار زنجان، شخصاً پیگیر مراحل اجرای این طرح بوده و شهرداری نیز با تمام توان در صدد تکمیل آن است.

وی اجرای طرح‌های تامین آب و جمع‌آوری فاضلاب پروژه سبزه‌میدان را گام بزرگی در راستای تکمیل این پروژه عنوان کرده و افزود: با تعامل شرکت آب و فاضلاب تکمیل پروژه سبزه‌میدان سرعت بیشتری خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟