دسته‌بندی نشده

توانایی،تخصص و اشتیاق به خدمتگذاری

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان ، حبیب الله شبستانی ، جانشین مدیر مخابرات منطقه زنجان در این دیدار به ارائه گزارش وضعیت ارتباطی استان زنجان در حوزه های تلفن های ثابت و همراه ، دیتا و فیبرنوری پرداخت .

جانشین مدیر مخابرات منطقه زنجان در ادامه برنامه های سال 1401 مخابرات منطقه زنجان را که از سوی شرکت مخابرات ایران ابلاغ شده را اعلام نمود.

حضرت آیت الله خاتمی ، نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان نیز ضمن قدردانی از فعالیت های کارکنان مخابرات منطقه زنجان گفت : خوشبختانه توانایی ، تخصص و اشتیاق به خدمتگذاری در کلیه ی بخشهای مخابرات وجود دارد و لازمه ی موفقیت در کارها اتحاد و همدلی است .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در ادامه اظهار داشت : مسئولیت پذیری ، بدون در نظر گرفتن رتبه ی سازمانی ، یکی از ویژگیهای خدمتگزاری واقعی به مردم و نظام است و همه ی کارکنان ارکان مختلف سازمانی باید به این موهبت الهی شکرگزار باشیم .

حضرت آیت الله خاتمی تصریح کرد: خدمات مخابرات در جامعه ای روندی بدون محدودیت به افراد ارائه می شود و این توزیع و عدالت ارتباطی مرهون تلاش های شبانه روزی تلاشگران مخابرات منطقه زنجان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟