دسته‌بندی نشده

دشمن از اقتدار نظام اسلامی نگران است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ابوالفضل رفیعی در آیین رونمایی از کتابت قرآن کریم با استفاده از هنر معرق، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: دهه فجر بهانه‌ای است برای مرور تاریخ درخشان و ارزشمند کشورمان که در چنین روزهایی موفق شدند با اهدای خون و ایثارگری، تلاش و کوشش پدران و مادران ما و اقشار مختلف مردم و با رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام‌خمینی (ره)، رژیم پهلوی را از این کشور بیرون کرده و نظام مبتنی بر آموزه‌های قرآن و نظام اسلامی بر پایه آموزه‌های قرآنی را جایگزین کنند.

وی با بیان اینکه مهمترین موضوعی که باید به آن توجه داشت بحث استقلالی است که نصیب کشور شده است، افزود: این مقوله مهم در کنار سایر برکات از قبیل موضوع عدالت، آزادی‌ها، پیشرفت، رشد علمی و سایر جنبه ها و ایرانی سرآمد است.

معاون سیاسی استاندار زنجان با اشاره به اینکه یکی از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی استقلال بود، ادامه داد: در شرایطی بودیم که کشورمان وابسته به غرب بود و حتی شاهان مملکت کوچکترین اختیاری نداشتند و این مساله مهمی است که شاید نوجوانان و جوانان امروز چندان با اهمیت آن مانوس نباشند.

رفیعی یادآوری کرد: اغلب کشورهای منطقه و جهان هنوز هم اراده ای برای اتخاد تصمیمات مهم کشور خود ندارند و نگاهشان به ابرقدرتها است و این مهم موهبت و ارمغان انقلاب اسلامی را برای کشورمان بیش از بیش روشن می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به معضلات ناشی از مسائل اقتصادی و شرایط تحریمی کشور نیز گفت: بخش اول به همین استقلال طلبی ما بازمی گردد چراکه دشمن می خواهد ثابت کند این کشور بدون حمایت ابرقدتها نمی تواند خودش را اداره کند و از همان روز اول ایران را تحریم و دچار مشکل کردند که با حمایت های داعیانه امامین انقلاب توانستیم روی پای خود باشیم و بصورت عزتمندانه در جهان با ابرقدرتهای دیگر که حکمرانی کردند برابری کنیم.

وی اضافه کرد: این عزت به پشتوانه مردم و حمایت آنان بوده که همواره استمرار خواهد داشت و این اقتدار و عزت در سطح منطقه ای و بین المللی موجب شده دشمن فشار خود را در بُعد اقتصادی افزایش دهد، زیرا دشمن در ابعاد دیگر نتواسته به نتیجه برسد و با توجه به مزیت های مختلف، پشتوانه مردمی و رهبری و پیشرفتی که در حوزه های دفاعی اخذ کردیم کاملا به این نتیجه رسیده است که قادر به سرنگونی نظام نیست لذا با ابزار دیگری ورود پیدا کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با تا کید بر اینکه این نقطه قوت است که دشمن ما را رها نکرده و از اقتدار نظام اسلامی نگران است، افزود: امیدواریم در این دهه دستاوردهای نظام اسلامی تببین شده و قدر داشته هایمان را بیشتر بدانیم، مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها، ساختار و یا مدیریت نادرست ایجاد شده است که برای رفع آنها تدبیر می‌شود، تا عدالت و ارزش هایی که به خاطر آن انقلاب کردیم بیش از پیش محقق شود.

رفیعی با بیان اینکه تمدن سازی مورد نظر رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مراحل مختلفی دارد، گفت: در این راستا سیر صعودی به سمت تمدن اسلامی با ایجاد جامعه اسلامی و سپس تمدن نوین اسلامی مسیر پیش روی ما است.

این مسوول یادآوری کرد: باید با امیدواری به داشته ها و سرمایه خود حرکت کنیم و در برابر فضای سازی و عملیات روانی دشمن و بزرگنمایی تاریخ سیاه رژیم طاغوت که فرزندان ما را دچار سرگردانی و شبهه می کنند، به درستی مقابله کنیم.

وی با اشاره به رونمایی کتابت قرآن کریم در استان و قدردانی از کارهای انجام گرفته از سوی هنرمند زنجانی گفت: این موضوع مایه مباهات است که چنین اثری ارزشمند در سایه تلاش و زحمات چند ساله و خانواده او، به این نقطه رسیده است که الگوی عملی برای جوانان استان و سراسر کشور باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان خاطرنشان کرد: ذوق هنری، هدیه الهی است که در وجود برخی ها از سوی خداوند به ودیعه گذاشته شده است که چقدر خوب این امانت عطیه الهی در مسیر معنوی و صحیح استفاده شود و در این میان هنرمندان نسبت به دیگران در جامعه جلوتر فکر می کنند و ایده های مترقی دارند و از جهات مختلف در جامعه پیشرو و تاثیرگذار هستند که امیدواریم بر کسوت چنین هنرمندانی که در مسیر الهی و دینی گام برمی‌دارند، افزوده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟