دسته‌بندی نشده

سازمان ملی استاندارد حامی شرکتهای تولیدکننده محصولات با کیفیت است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،داریوش اشکانی پور،از شرکت سپهر خودرو تولید کننده انواع موتورسیکلت الکتریکی و شهری،بازدید و از نزدیک در جریان امور جاری این کارخانه قرار گرفت.

اشکانی پور ضمن ابراز رضایت از کیفیت محصولات تولیدی این شرکت اعلام کرد: شرکت سپهر خودرو از جمله شرکت هایی است که کیفیت محصول را سرلوحه مهم خود قرار داده اند و اداره استاندارد حامی شرکتهای تولید کننده محصولات با کیفیت است.

مدیر کل استاندارد استان زنجان، هدف خود از این بازدیدهای دوره ای را، آشنایی با مسائل و مشکلات شرکت های همکار با اداره استاندارد و رفع نارسائی های احتمالی دانست.

رستگار فر مدیر عامل شرکت سپهر خودرو نیز با تقدیر از حضور مدیر کل استاندارد استان در آن شرکت، اظهار کرد: موتورسیکلت های سپهر خودرو از قطعات با کیفیت ساخته می شود که این امر در تست های بازرسان مربوطه و کنترل کیفی شرکت سپهر خودرو مشهود است .

مدیر عامل شرکت سپهر خودرو زنجان افزود: این شرکت در سال 1392 با تکیه بر تجربه بزرگان صنعت موتورسیکلت کشور و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا پا به عرصه تولید گذاشته و توانسته است در مدت کوتاهی، محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای ملی و جهانی و همسو با سلیقه ایرانی تولید کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا