دسته‌بندی نشده

 سامانه پیامکی پلیس 110 در زنجان راه اندازی شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ حمیدرضا قدیمی اظهار داشت: برخی از شهروندان بنا به دلائلي از قبيل عدم توانايي در گفت و شنود، اضطرار، قطعي ارتباط تلفني و… امكان برقراري تماس تلفني با مركز 110 و بهره مندی از خدمات پلیسی ندارند می توانند با ارسال پیامک ، پلیس را از نیاز و فوریت پلیسی خود آگاه کنند.
 
وی ادامه داد: در همین راستا پلیس، سامانه پیامکی 110 را همزمان با سراسر کشور برنامه ریزی و اجرایی کرد و هم استانی های عزیز می توانند در مواردی که امکان تماس تلفنی با شماره تلفن 110 را ندارند با ارسال پیام به سامانه 11024 خدمات و نیازهای پلیسی را خواستار شوند.
 
معاون عملیات انتظامی استان زنجان، خاطرنشان کرد: كارشناسان به محض دریافت پیام آن را دسته بندی و ساماندهی کرده و در اسرع وقت به ارائه خدمات پلیسی به ویژه در ماموریت های فوری می پردازند.
 
سرهنگ قدیمی از شهروندان خواست: هنگام ارسال پیام ، نشانی دقیق محل وقوع جرم را اعلام کنند تا ماموران این پلیس بتواند در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.
 
وی در تشریح قابلیت های سامانه پیام کوتاه 110 یادآور شد: تعریف شماره مختص هر استان برای دریافت و ارسال پیام کوتاه ( پیش شماره 110 و کد استان) به عنوان مثال استان زنجان 11024 و سایر استان ها براساس کد استانی، دریافت پیامک در حوزه های عملیاتی و … از قابلیت های این سامانه می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟