دسته‌بندی نشده

سنگ معدن طلا در ایجرود کشف شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ایرج خانی‌پور، اظهار کرد: ماموران مبارزه با کالای قاچاق شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر با تمهیدات انتظامی متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: ماموران در بازرسی از این اتوبوس حدود 7 کیلو و 900 گرم سنگ معدن طلا که به صورت جاساز بود، کشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری یک نفر در این زمینه، تصریح کرد: کارشناسان ارزش اموال کشف شده قاچاق را حدود 4 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

 خانی‌پور تاکید کرد: مردم عزیز به لحاظ جلوگیری از خروج سرمایه‌های کشور هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص قاچاق را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 در اختیار پلیس قرار دهند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: برابر اخبار واصله و انجام کار اطلاعاتی مبنی بر اینکه در یکی از شهرک‌های صنعتی شهرستان خرمدره تعدادی افراد سود جو اقدام به تولید و توزیع کود و سموم شیمیایی غیر مجاز می‌کنند، پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 وی افزود: نظر به حساسیت موضوع و با همکاری ماموران انتظامی شهرستان خرمدره، کارشناسان اداره جهاد کشاورزی و اداره صمت و با هماهنگی و اخذ حکم قضایی در بازرسی از شرکت مذکور  12 تن و 287 کیلو کود شیمیایی غیر مجاز کشف شد.

خانی‌پور با تاکید بر مقابله قاطع پلیس با مخلان نظم و امنیت اقتصادی، اذعان داشت: پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟