دسته‌بندی نشده

شرایط شرکت در مسابقه بین المللی نامه نگاری اتحادیه پستی جهانی اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد رسولی با بیان اینکه موضوع مسابقه نامه نگاری سال 2022با چشم اندازی به طیف گستردۀ فرصت ‏ها برای ادارات پست در فعالیت ‏های آب و هوایی و زیست محیطی انتخاب شده است اظهار داشت:در این مسابقه از کودکان و نوجوانان خواسته شده تا نامه‏‌ای به یکی از مسئولین بنویسند و در آن توضیح دهند که چرا و چگونه باید در مورد بحران آب و هوا اقدام کنند.

وی به شرایط شرکت در مسابقه بین المللی نامه نگاری اتحادیه پستی جهانی اشاره کرد و افزود: بر اساس اعلام اتحادیه پستی جهانی، گروه سنی 9تا 15سال می‌توانند در این مسابقه شرکت و از جوایز ارزشمند آن بهره‌مند شوند.

مدیرکل پست استان زنجان با بیان این که نامه‌های ارسالی باید به صورت دست نویس و یک رو باشد و موارد مربوط به نامه‌نگاری همچون درج نشانی گیرنده و فرستنده، تاریخ و امضای پایانی را رعایت کنند عنوان کرد: نامه‌ها حداقل در 2صفحه (800کلمه) و حداکثر در 4صفحه A4 باشد.

رسولی با اشاره به اینکه نامه‌های ارسالی باید جدید و اصل باشند و قبلا در جایی منتشر نشده باشد از شرکت کنندگان خواست تا مشخصات خود را به طور کامل درج و یک شماره تماس در دسترس را نیز ارسال کنند.

وی مهلت شرکت در مسابقه نامه‌نگاری 2022اتحادیه پستی جهانی را هشتم فروردین 1401اعلام کرد و افزود: از میان نامه‌های ارسالی هیات داوران، نامه برتر را در سطح داخلی انتخاب و به منظور شرکت در رقابت بین‌المللی به اتحادیه پستی جهانی ارسال می‌کند.

مدیرکل پست استان زنجان گفت:علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه به آدرس پستی www.post.ir به بخش چند رسانه ای ،فایل های تبلیغاتی مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟