دسته‌بندی نشده

«فیروز شکوری» مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در ابتدای جلسه میرحیدر رضویمدیرکل امور مالیاتی استان زنجان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مسئولین حاضر از کلیه همکاران متعهد و مسئولیت پذیر اداره کل تقدیر و تشکر نموده و از این همکاری اظهار خرسندی نمودند.

در ادامه پلیمی مشاور عالی و دستیار ویژه رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، ضمن تاکید بر سالم سازی اقتصاد و تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد کشور اظهار داشت: هدف اصلی از مالیات استانی رسیدن به ثبات مالی در کشور است، منظور از مالیات هم اخذ مالیات حقه دولت می باشد نه کمتر نه بیشتر از آنچه قانونگذار مصوب نموده است.

در این جلسه قاسملو معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین و میهمانان حاضر در جلسه درخواست بازگشت مازاد مالیات اخذ شده در استانها نسبت به میزان مصوب را به همان استان نمودند و همچنین انتقال پرونده های مهم مالیاتی به استانها با توجه به اینکه دفاتر این شرکتها در تهران می باشد، همچنین عنوان داشتند که در زمان مدیریت آقای رضوی بخشی از این منابع به استان بازگردانده شدند و اظهار امیدواری داشتند در ادامه سایر پرونده ها نیز به استان منتقل شوند.

در پاسخ به این درخواست، مشاور عالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اذعان داشتند: با عنایت به اینکه امکان انتقال پروونده ها میسر نمی باشد لیکن سال آینده کلیه منافع و منابع حاصل از این پرونده ها به خود استانها تخصیص داده خواهد شد.

در این آئین «فیروز شکوری» به عنوان مدیرکل جدید امور مالیاتی استان زنجان معرفی و از خدمات «میرحیدر رضوی» مدیرکل سابق با اهدای لوح سپاس رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تقدیر شد.

شایان ذکر است پیش از شروع جلسه تودیع و معارفه مدیران، پلیمی و هیات همراه در کنار مسئولین اداره کل امورمالیاتی زنجان به بازدید از اداره کل و دیدار چهره به چهره با همکاران پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟