دسته‌بندی نشده

كلنگ زنی پروژه های دهه فجر شركت برق منطقه‌ای زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای زنجان اظهار داشت: پروژه نصب پست سیار ۶۳ کیلو ولت در شهرک صنعتی شال که شامل یک دستگاه ترانسفورماتور ۱۵ مگا ولت آمپر می باشد با هدف ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت که موجب توسعه اقتصادی و اشتغالزایی در منطقه می‌گردد.

خلجی افزود:خط ارتباطی این پست به طول 3.5 کیلومتر مدار با هزینه‌ای بالغ بر  278300  میلیون ریال تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و میزان اشتغال زایی زمان اجرا17نفر ماه و زمان بهره برداری 3 نفر خواهد بود .

نصب پست سیار 63.20 کیلو ولت حکیمیه و خط ارتباطی آن
وی در خصوص پروژه شهرک صنعتی حکیمیه نیز گفت: این پروژه به منظور تامین برق شهرک صنعتی حکیمیه اجرا می گردد و شامل یک دستگاه ترانسفورماتور ۱۵ مگاولت آمپر و خط ارتباطی آن به طول تقریبی 10.5 کیلومتر مدار است  .پروژه خط و پست حکیمیه  با هزینه‌ای بالغ بر  375000  میلیون ریال  اجرا می شود میزان اشتغال زایی این پروژه در زمان اجرا 13 نفر ماه و 3 نفر در زمان بهرهبرداری می باشد . 

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای زنجان اظهار امیدواری کرد:  پروژه های مذکور در طی سال جاری یا حداکثر اوایل سال آتی قبل از پیک بار به بهره برداری برسد .

خلجی در خصوص پروژه‌های در دست اقدام این شرکت در استان قزوین گفت:  اصلاح و بهینه سازی پست‌های ۲۳۰ کیلوولت قزوین و بوئین‌زهرا از دیگر اقدامات این شرکت در جهت افزایش ظرفیت و بهینه سازی استفاده از این پست های حساس و مهم می باشد که با اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد ریال در دست اجرا می باشند که امیدواریم تا پایان نیمه نخست سال آتی مورد بهره برداری قرار گیرند. 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد : عملیات احداث پروژه مهم نیروگاه سیکل ترکیبی بویین زهرا که سهم بسزایی در توسعه صنعتی منطقه دارد با مساعدت مسئولین استانی در سال آینده آغاز گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟