دسته‌بندی نشده

مبارزه با قاچاق کالا و ارز در زنجان با انسجام بیشتری ادامه یابد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ابوالفضل رفیعی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با تاکید بر اینکه باید ریسک تخلفات را بالا ببریم، اظهار داشت: باید تغییر رفتارهایی را در برخورد با قاچاق کالا شاهد باشیم و در این خصوص اقدماتی نیز آغاز شده است، هرچند که در این عرصه نیز شاهد برخی ناهماهنگی ها و خلاءهای قانونی هستیم ولی این امر نباید اراده انجام کار درست را کم رنگ کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان ادامه داد: این مهم موجب می شود با توجه به نقش هماهنگ کننده ای که ما در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز داریم، بتوانیم مشکلات را به حداقل رسانده و هماهنگی ها را افزایش دهیم و در ارتباط با پشتیبانی‌ها، به لحاظ بحث‌های ستادی و لجستیک و دیگر مسائل باید پیگیری و هماهنگی لازم در این خصوص انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه باید مشکلات، نارسایی‌ها وضعف ها در این خصوص مطرح شود، اظهار داشت: با تمرکز در این موضوع، اعضای متولی امر، ظرفیت ها را احصا و مشکلات را مطرح و مکاتبه کنند تا مواردی که در اختیار استان است انجام و سایر موارد هم با همکاری دستگاههای ستاد مرکزی پیگیری و رفع شود.

رفیعی با بیان اینکه تاکیدات رهبرمعظم انقلاب بر امحای کالاهای قاچاق است، اضافه کرد: بارها بر این موضوع تاکید شده است که مساله فروش و یا امحا طبق دستور قضایی انجام گیرد که مرجع این حوزه تعزیرات است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان ادامه داد: به هر حال با شرایط فعلی و مجموعه اختیاراتی که داریم حداکثر استفاده را باید انجام داد و افزایش هماهنگی ها هم می‌تواند به ارتقای اقدامات منجر شود و دبیرخانه کمیسیون نیز بطور مستمر گزارش های ماهانه را از اعضا دریافت خواهد کرد.

این مسول همچنین با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال نیز مراسم ها با شور و نشاط و حضور گسترده مردمی برگزار شود چرا که این دهه یادآور انقلاب اسلامی سال ۵۷ است و باید این مهم توسط مدیران هم تبیین شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟