دسته‌بندی نشده

مسئولان نمی‌توانند در خدمت‌رسانی به مردم کوتاهی کنند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مصطفی خاکسار قهرودی در آیین تودیع و معارفه مدیران کل قبلی و جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان با بیان اینکه کمیته امداد وظیفه خود را در راستای تحقق یکی از احکام الهی که توجه به انفاق است، انجام می‌دهد؛اظهار داشت:هنر ما در کمیته امداد این است که به عنوان خادمان مردم امکانات و زیرساخت‌هایی را فراهم بیاوریم که کار انفاق به بهترین شکل در خدمت نیازمندان قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید بدانند این مردم هستند که برای همیشه باید محترم شمرده شوند، گفت: همه زندگی و اقدامات مسوولان، باید در راستای خدمت به مردم باشد.

قائم مقام رئیس کمیته امداد کشور به وظیفه خطیر مدیران و کارکنان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: مسئولان نمی‌توانند در خدمت‌رسانی به مردم کوتاهی کنند و باید از نیازمندان که صاحبان انقلاب هستند حمایت ویژه‌ای صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه امام راحل، شهدا و جانبازان سهم بسزایی در شکل‌گیری انقلاب اسلامی داشتند، گفت: امروز میزان صحت‌سنجی مسؤلان در میزان خدمت به مردم است.

خاکسار با بیان اینکه شاخص خدمت مسئولان خدمت به مردم است، گفت: مسئولان باید در رشد این شاخص تلاش کنند.

قائم مقام رئیس کمیته امداد کشور با بیان اینکه باید قدردان نعمت حضور مردم باشیم، گفت: اگر مردم نبودند هیچ اتفاقی در کشور رقم نمی‌خورد، چرا که اصل حضور مردم ما را پایدار و قوی نگه داشته است.

این مقام مسئول، انقلاب اسلامی را هدیه بزرگ الهی عنوان کرد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرموده اند که شبیه ترین حادثه به معجزه انبیا، انقلاب اسلامی است.

خاکسار با بیان اینکه در شرایط کنونی یاد کردن از همه آنهایی که در پیروزی انقلاب اسلامی تاثیرگذار بودند، ضروری است، تصریح کرد: در راس آنها، یاد کردن از امام راحل و سپس شهدا، ایثارگران و خانواده های آنها که سهم بزرگی در پیروزی انقلاب داشتند، به نوعی تجدید عهد و پیمان با آنهاست که موجب می شود، راه آنها ادامه پیدا کند.

وی همچنین از انقلاب اسلامی به عنوان نعمت بزرگ یاد کرد و گفت: این نعمت الهی، نعمت های بزرگی را نصیب ما کرده است و پیروزی‌های بزرگی را نیز به دنبال خود خواهد داشت تا زمانی که آن را به صاحب اصلی امام عصر تحویل دهیم.

قائم مقام رییس کمیته امداد کشور، در ادامه با اشاره به تغییر در مدیریتها، افزود: عمر مدیریت هم گذرا است و مدیران باید توجه کنند که مدیریت هم دست به دست می شود و آنچه که می ماند خدمتی است که یک مسوول از خود بر جای می گذارد.

خاکسار با اشاره به اینکه تلاش و خدمات انجام شده در کمیته امداد زنجان، اظهار امیدواری کرد: مدیرکل جدید نیز در راه خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده و در پایان رسالت و ماموریت مدیریتی خود، توفیقات بیشتری را در خدمت رسانی به جامعه هدف کسب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟