دسته‌بندی نشده

هیچ مسکنی بدون وجود زیرساخت‌ها در استان زنجان افتتاح نخواهد شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در آئین آغاز عملیات اجرایی پروژه ۹ هزار و ۵۰۰ واحدی کوی زیتون زنجان، اظهار داشت: سال آینده برای استان زنجان و سایر استان‌ها یک هدف گذاری رشد اقتصادی انجام گرفته و بر مبنای آن محاسبه شده که استان به ۳۶ هزار میلیارد سرمایه گذاری نیاز دارد که ۷ تا ۹ هزار میلیارد سهم نهضت ملی مسکن است.

وی تصریح کرد: برای تحقق این میزان سرمایه گذاری در بخش مسکن تلاش لازم را داریم و امیدواریم راه و شهرسازی استان هم فعالانه کار خود را انجام دهد.

استاندار زنجان گفت: با توجه به سرمایه گذاری عظیمی که در حوزه مسکن انجام می‌دهیم به دنبال ارزش افزوده از ساخت مسکن نیستیم، بلکه انتظار این است چیزهای دیگر هم در این بخش مد نظر قرار گرفته و ارزش افزوده داشته باشد.

افشارچی ابراز داشت: انتظار داریم پیمانکاران و مشاورین استان یک سطح بالاتر بروند و در انتهای کار، چند پیمانکار بین المللی در حوزه مسکن تربیت داده شود.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از سیاست‌های مورد توجه دولت در ساخت مسکن به حداقل رساندن آسیب‌های اجتماعی است، افزود: هیچ مسکنی بدون وجود زیرساخت‌هایی همچون مسجد، مدرسه، مراکز تجاری، فرهنگی و خدماتی در استان افتتاح نخواهد شد.

استاندار زنجان تصریح کرد: باید آسیب‌های اجتماعی در واحدهای مسکونی که ساخته می‌شود مورد توجه قرار گیرد و همچنین استفاده از تکنولوژی روز و ارتباطات در واحدهای مسکونی در کاهش مصرف انرژی موثر بوده و مورد تاکید باشد.

افشارچی با تاکید بر اینکه از ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان قاطعانه حمایت می‌کنیم، گفت: امیدواریم اداره کل راه و شهرسازی نتایج مثبت و خوب در ساخت پروژه‌های مسکن را تداوم دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟