دسته‌بندی نشده

وضعیت استخدامی همه فرزندان شهدا باید روشن شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی کاظمی در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان اظهار کرد: تعدادی از دستگاه‌ها همکاری خوبی در خصوص استخدام و تبدیل وضعیت ایثارگران با بنیاد شهید داشتند ولی در برخی موارد اطلاعات دقیق در اختیار ما قرار داده نشده است که امیدواریم این مشکل نیز برطرف شود.

وی با اشاره به برگزاری آزمون برای استخدام فرزندان شهدا و جانبازان، اضافه کرد: اولین مرحله این آزمون برگزار شد و ۲۰۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران و جانبازان تعیین تکلیف شدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه دوره دوم آزمون استخدامی ایثارگران به زودی برگزار می شود ادامه داد: به دنبال تحقق سهم ایثارگران در نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هستم.

این مسئول چهل و سومین سالگرد تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ( روز بیست و دوم اسفند) را یادآور شد و گفت: این روز  به عنوان روز شهید و ۱۶ اسفند نیز به عنوان روز جانباز نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب تلاش می کنیم حق عظیم شهدا را به جای آوریم، اظهار داشت: این استان در اسفند ۵۳۲ شهید و در عملیات خیبر ۱۴۹ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

گفتنی است در پایان این جلسه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان حکم رییس شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان را تقدیم دکتر افشارچی استاندار زنجان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟