دسته‌بندی نشده

پخش بیش از19هزار دقیقه برنامه در چهل و سومین فجر آزادی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن لطیفی اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز زنجان برنامه ریزی گسترده ای را برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر انجام داده بود و تلاش کرد تا با بسیج تمامی امکانات و نیروهای خود ، خدمات و دستاوردهای این نظام مقدس را تبیین نماید .

وی افزود: شبکه استانی اشراق در این ایام ویژه برنامه های متعددی را تولید ، تأمین و پخش نمود که از آن جمله می توان به برنامه شبانگاهی و زنده « پرچم» که بمدت 14 روز میهمان خانه های بینندگان شبکه استانی بود ، « سلام بر فجر » با موضوع تبیین خدمات در مناطق مختلف استان در قالب برنامه صبح گاهی، ویژه برنامه «فجر حماسه سی» ویژه روز 22 بهمن و نمایش جلوه های پرشور حضور مردم فهیم استان در راهپیمایی22 بهمن ، اشاره کرد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان خاطرنشان کرد: پخش مستند، فیلم های سینمایی، سرودهای انقلابی و آیتم های تامینی از دیگر برنامه های شبکه اشراق در این ایام بود که در کنار سایر برنامه های روتین که هرکدام به فراخور موضوع برنامه به این ایام پرداختند ، در کنار بینندگان شبکه اشر اق بودند .

لطیفی گفت:معاونت سیما در مجموع بیش از 9975دقیقه برنامه در دهه فجر امسال تولید و پخش نمود.

وی با بیان اینکه شبکه استانی صدا هم برای این ایام برنامه های متنوعی تدارک دیده بود تصریح کرد: ویژه برنامه های « چهارراه انقلاب» با هدف بیان حال و هوای سالهای دور دوران انقلاب در استان زنجان در قالب 10 برنامه، « افتخارپرچمی»، نمایش شهدای انقلاب زنجان، رادیو انقلاب، «دستاورد » ، « گلبانگ آزادی» و روزشمار انقلاب از جمله برنامه هایی بود که رادیو زنجان برای این ایام تولید و پخش کرد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان افزود: پخش صدا نیز علاوه بر تأمین و پخش 55 ساعت برنامه در قالبهای مختلف ، با پخش و بازپخش 257 اسلاید در رادیو نما ،درکنار مخاطبان بود.

معاونت صدا 7110 دقیقه برنامه با محوریت ایام الله دهه فجر تولید و پخش نمود

لطیفی با بیان اینکه معاونت خبر همگام با سایر معاونتهای تولیدی نقش بسزایی در گرامیداشت دهه فجر ایفا کرد عنوان کرد: خبرگزاری صدا و سیمای مرکز زنجان در این ایام سعی کرد با بهره گیری تمامی امکانات موجود، رویدادها ، افتتاح ها و مراسمات این دهه مبارک را به طور کامل پوشش دهد .

وی افزود:پخش گزارشهای مختلف از خدمات نظام جمهوری اسلامی در سطح استان، 50 گفتگوی زنده خبری در بخشهای خبری رادیو و تلویزیون ، 410خبر استانی ، 30گزارش رادیویی و تلویزیونی، تولید گزارشهای مختلف تولیدی ، خبری و تهییجی از اقدامات صورت گرفته در معاونت خبر مرکز در این ایام بود و در مجموع عملکرد معاونت خبر در دهه فجر بیش از 1950 دقیقه بوده است .

گفتنی است معاونت فضای مجازی نیز در کنار سایر حوزه های تولیدی با تولید و پخش596 مورد برنامه شامل 300 ویدئو ، 200عکس، 3 اینفوگرافیک ،12 نماهنگ، 20متن، 10 عکس نوشت، 10 آلبوم عکس، 5فتوکامنت، 5ویدئوکامنت، 30پادکست، صفحه ویژه دهه فجر، پخش زنده اینستاگرامی و راه اندازی پویش مردمی نقاشی پرچم ایران بمدت 1696دقیقه، همراه مخاطبان فضای مجازی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟