دسته‌بندی نشده

11 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان زنجانی طبخ و توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،روح‌الله صالحی اظهار کرد: در قالب نذرواره اطعام علوی و به همت مرکز نیکوکاری مسجد حضرت ابوالفضل(ع ) شهر زنجان، 11 هزار پرس غذای گرم طبخ و در بین نیازمندان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه هدف از اجرای این طرح ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است، گفت: خوشبختانه خیرین نیز همکاری خوبی با کمیته امداد دارند.

وی از ایجاد پایگاه جذب حامی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از ۲۳ هزار و ۳۰۰ حامی نیک اندیش حمایت مادی و معنوی نزدیک به ۴ هزار و۸۰۰ تیم و فرزند محسنین را بر عهده‌ دارند و امروز با  افتخار می‌گوییم که در استان زنجان هیچ کودک یتیم و فرزند محسنین بدون حامی وجود ندارد.

صالحی افزود: به همت مردم نیکوکار استان سرانه ایتام و محسنین بالاتر از میانگین کشوری بوده که نشان از شکل‌گیری صحیح جریان خیر و احسان و جاری بودن فرهنگ علوی، فاطمی حسینی در خدمت‌رسانی به ولی نعمتان عزیز در این استان است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به ظرفیت مراکز نیکوکاری در جذب کمک‌های مردمی گفت: از ابتدای امسال تاکنون  ۶۵ میلیارد تومان کمک‌های مردمی توسط ۱۵۹ مرکز نیکوکاری جمع‌آوری و توسط خود مراکز با نظارت کمیته امداد برای نیازمندان هزینه شده است.

وی به اولین مرکز نیکوکاری تخصصی امورحقوقی در مسجد امام حسین (ع) در استان زنجان نیز اشاره کرد و افزود:مرکز نیکوکاری تخصصی امور حقوقی اولین مرکز نیکوکاری در استان است که بصورت تخصصی به مشکلات حقوقی مددجویان تحت حمایت و ارائه خدمات مشاوره با استفاده از ظرفیت وکلای نیکوکار می پردازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟